Okunma

HD 4890 Yine 1 GHZ’e Vurdu!


08 Mayıs 2009 Cuma 10:41
HD 4890 Yine 1 GHZ’e Vurdu!

Dünyaca ünlü olan ama ülkemizde pek fazla bulunmayan XFX markası, Nvidia’ya özel üretim yapmayı bıraktıktan sonra haliyle AMD‘nin ATI Radeon yongalarını da kullanarak kullanıcılara yeni ekran kartları sunmaya başladı. XFX‘in en son icraatı ise şu sıralar üreticiler arasında oldukça popüler olan ATI Radeon HD 4890 ekran kartının fabrika çıkışı hız aşırtılmış bir modelini üretmek oldu.


Normali böyleyse hız aşırtmalı olan kim bilir nasıldır?

Hediyesi Oyun

1 GHz‘lık saat hızlarının yanı sıra DirectX 10.1 desteğiyle AMD tarafından oldukça fazla vurgulanan HawX oyununun da kutuya dahil edilme ihtimali var. Dolayısıyla oyun severler (bilmiyoruz ki bu oyun zevkinize hitap ediyor mu) oldukça sevinecek diye düşünüyoruz.

:: 1 GHz’lik HD 4890 ne kadar daha overclock edilir?

Bilgi için: XFX
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" HD 4890 Yine 1 GHZ’e Vurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere HD 4890 Yine 1 GHZ’e Vurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda HD 4890 Yine 1 GHZ’e Vurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "