Okunma

Nvidia Tarafında Ciddi Kayıp


15 Aralık 2008 Pazartesi 03:51
Nvidia Tarafında Ciddi Kayıp

Nvidia’nın önde gelen ekran kartı üretici iş ortaklarından XFX, Nvidia’yla olan özel ilişkisini bitiriyor. XFX Nvidia yongalı ekran kartları ve anakartlar yapmaya devam edecek; fakat ürettiği ürünler arasına ATI Radeon modellerini de ekleyecek. Nvidia’nın bazı ürün grupları seviyesine fazla iddialı ürünler sunamaması ve üreticilerin Nvidia’nın ürettiği grafik işlemcileri çok düşük karlarla ekran kartına dönüştürüp satmaları gibi sebeplerden dolayı XFX’in böyle bir karar aldığını söylemek yalan olmaz. Bilemiyoruz ki son dakikada Nvidia tarafından bir hamle gelir de XFX fikrini değiştirir mi? Eğer bir mucize olmazsa yeni yıldan itibaren, XFX’ten AMD yongalı ekran kartları görebileceğiz.

:: XFX de Radeon üretmeye başlarsa, Nvidia’ya kim kalacak?

Bilgi için: XFX
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nvidia Tarafında Ciddi Kayıp konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nvidia Tarafında Ciddi Kayıp ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nvidia Tarafında Ciddi Kayıp ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "