Xiaomi’den hem powerbank hem de el ısıtıcısı!


29 Kasım 2020 Pazar 15:11
Xiaomi’den hem powerbank hem de el ısıtıcısı!

Xiaomi ürün gamını çeşitlendirmeye devam ediyor. Ürettiği ürünlere yetişmenin gerçekten de zor olduğu Xiaomi, şimdi de soğuk kış günlerinde elleri bir türlü ısınmayanlara bir çözüm sunuyor; hem powerbank (şarj bankası) hem de el ısıtıcısı ZMI cihazını piyasaya sürüyor. El ısıtıcısı ve powerbank olarak adlandırılan cihaz, küçük bir bilgisayar faresi gibi duruyor.

El ısıtıcısı ve powerbank olarak kullanılan cihaz oldukça pratik duruyor

Havaların soğumaya başlamasıyla birlikte elleri bir türlü ısınmayan ve sürekli üşüyen insanlar düşünülerek hazırlanan bu cihaz, aynı zamanda telefonu şarj etmeyi sağlayan bir powerbank olmasıyla oldukça işlevsel de görünüyor. Oldukça şık ve ele rahat bir şekilde oturan cihaz, tahmin edebileceğiniz üzere Xiaomi Youpin platformu üzerinden satışa çıkıyor.

Şimdi herkesin aklına bu cihazın fazla ısınıp patlaması veya sorun çıkartması geliyor olabilir. Bunun önüne geçilmesi adına el ısıtıcısında emniyetli ve güvenilir bir patent olan PTC yani kendi kendine sıcaklığı durduran veya artıran bir sistem bulunuyor. Sabit sıcaklık kontrolüne sahip olan cihazın güvenli bir şekilde ısıtma yapabildiği söyleniyor.

El ısıtıcısı ve powerbank-00

Cihazın yüzey sıcaklığı 52 santigrat dereceye kadar ulaşabiliyor. Powerbank tarafında ise 5.000 mAh bir güç söz konusu. Telefonu şarj edebilirken aynı zamanda düşük sıcaklık ve yüksek sıcaklık arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyor ve bu şekilde 2 ila 4 saatlik bir kullanım sağlıyor. Powerbank olarak kullanıldığında akıllı telefonların yanında; kablosuz kulaklık ve akıllı bileklik gibi cihazları da şarj edebildiği söyleniyor.

El ısıtıcısı ve powerbank olarak kullanılabilen bu cihazda aynı zamanda fener olarak kullanılabilen LED bir ışık da bulunuyor. Lityum iyon pillerin yer aldığı ürünün 13 dolarlık uygun bir fiyatı bulunuyor.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Xiaomi’den hem powerbank hem de el ısıtıcısı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xiaomi’den hem powerbank hem de el ısıtıcısı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi’den hem powerbank hem de el ısıtıcısı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  2. 2 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  3. 3 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  4. 4 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  5. 5 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  6. 6 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik
  7. 7 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  8. 8 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  9. 9 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  10. 10 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!