Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir!


21 Haziran 2019 Cuma 21:58
Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir!

Xiaomi CEO’su Lei Jun, Weibo üzerinde yaptığı açıklamada şirketin yeni ürün stratejisine ışık tuttu. Yeni strateji hakkında bilgilendirme yapan CEO, Xiaomi Mi Max ve Mi Note serileri hakkında da önemli açıklamalarda bulundu.

Xiaomi Mi Max ve Mi Note serilerine son verebilir!

Weibo üzerinden yaptığı açıklamada şirketin yeni ürün stratejisine yönelik önemli bilgiler aktaran Jun, bu sene içerisinde Mi Max ve Mi Note serisine ait yeni modellerle karşılaşmayacağımızı da belirtti. CEO ayrıca şirketin Mi 9, Mi Mix ve yeni CC serisi gibi yenilikçi ve yüksek performanslı modellere odaklanacağını da açıklamaya ekledi. Bununla birlikte Redmi ise temel özellikleri uygun fiyatlarla sunan modelleri sunmaya devam edecek.

Mi Max serisini tercih eden kullanıcılar, genelde büyük ekran ve uzun ömürlü batarya avantajlarını göz önünde bulunduruyordu. Mi Note serisi ise şirketin orta-üst segment telefon çizgisini oluşturmaktaydı. Redmi K20, Mi Note serisinin ardılı bir model gibi görülebilir. Ancak bu durumlarda Mi Note serisi ile sağlanan büyük ekranlı modellerde bir boşluk oluşmuş olacak.

Xiaomi resmi olarak bu serilerin üretimini sonlandırmamış olsa da, yapılan açıklamalar ve daha önce gelen sızıntılar gelecekleri hakkında pek olumlu seçenekler sunmuyor. Her iki durumda da şirketin gelecekte büyük ekranlı modeller için farklı planları olabilir. Bunu ilerleyen zamanları bekleyip öğrenmek en kesin yol olacaktır.

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    S note

  2. Anonim dedi ki:

    mi note yerini zaten redmi note aldı, hatta şimdi mi9t de bir nevi mi note ayarında, mi max devam etse güzel olur belki redmi altında

" Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi iki önemli telefon serisine son verebilir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "