Okunma

Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi!


09 Kasım 2018 Cuma 13:30
Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi!

Xiaomi, en yeni amiral gemisi modellerinden Mi Mix 3‘ü satışa sunalı iki hafta oldu. İlk etapta çok hızlı tükenen stoklar sonrası, model ikinci etap bir satışla tekrardan satışa sunulmuştu. Mi Mix 3, neredeyse çerçevesiz ekranı ve ekranı aşağı iterek kullanılabilir hale gelen ön kameraları ile oldukça dikkat çeken tasarıma sahip. Ayrıca modelin kamerası da, Xiaomi’nin şimdiye kadar kullandığı en iyi kamerayı barındırıyor. Bunu sadece onlar değil, ünlü test kuruluşları da söylüyor.

Mi Mix 3’ün kamera yazılımı iki modele daha gelecek!

Şirketin kurucu ortağı Lei Jun, telefonun ‘mükemmel‘ kamera yazılımının diğer iki amiral modeline de geleceğini söyledi. Bu modellerden birisi Mi Mix 2S iken diğeri de Mi 8 modeli. Yazılımın geleceği iki model, Mi Mix 3 ile aynı çift kamera kurulumuna sahip olduğu için, eksiklikleri yazılımla kapatacaklar.

Mi Mix 3

Bu kamera yazılımı güncellemesinin ilk adımı da gece sahnesi modu gibi duruyor. Bu özellik Çin’de çok kısıtlı sayıda beta sürüm kullanıcı için bir yama yoluyla yayınlanmış durumda. Uluslararası kullanıcılar için de, bir sorun yaşanmazsa yakında yayına alınmasını bekleyebiliriz. Mix 3 ile Mi 8 ve Mi Mix 2S arasındaki fark düşük ışıklı fotoğraf çekimleri noktasında kendini oldukça fark ettiriyor.

Gece modunun da içinde geleceği yama, kamera yazılımı dışında birkaç küçük gelişme daha sunuyor. Bazı küçük hata düzeltmeleri ve yeni şifre kaydı sonrası hotspot işlevinin kapanması gibi ek birkaç özellik de barındırıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    eden onun efendisinin tüm

  2. Anonim dedi ki:

    Sadece Çin’de değil, bu hafta yayımlanan Global Beta sürümünde de gece modu özelliği geldi Mi 8’e. Yakında 1080p ve 4k için 60 fps de gelince kusursuza yakın bir kamera yazılımına sahip olacak.

" Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Xiaomi Mi 8’e Xiaomi Mi Mix 3 özelliği geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "