Okunma

XING Cebit’in Resmi Sosyal İş Ağı Oldu


17 Eylül 2009 Perşembe 10:38
XING Cebit’in Resmi Sosyal İş Ağı Oldu

Sosyal iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, 7–11 Ekim 2009 tarihleri arasında düzenlenecek olan CeBIT Bilişim Eurasia 2009 (www.cebitbilisim.com/tr) etkinliğinde resmi “Networking” İş Ortağı olarak yer alıyor. Bu yıl 10’cusu düzenlenen fuar kapılarını farklı ülke ve bölgelerden gelen on binlerce profesyonel, yönetici, bilim adamı, kamu yetkilisi ve teknoloji meraklısına açarken önceki yıllardan farklı olarak iş dünyasını teknolojiyle buluşturmaya yönelik çeşitli faaliyetler de düzenleniyor.

 

XING, 7–11 Ekim 2009 tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl onuncu kez düzenlenen CeBIT Bilişim Eurasia’nın “Resmi Sosyal İş Ağı” oldu.

 

XING & CeBIT işbirliği kapsamında, Türkiye’nin ilk kurumsal etkinlik grubu da kuruldu. Bilişim profesyonellerini buluşturan XING CeBIT Resmi Grubu, daha CeBIT Bilişim Eurasia 2009 başlamadan ve fuara gitmeden katılımcılarını buluşturmayı ve tanıştırmayı hedefliyor. http://www.xing.com/net/cebitbilisimeurasia/ adresinde yer alan grup, fuardan son haberler, katılımcılarına duyurular, fuardaki yenilikler ve kaliteli tartışmaların da adresi oluyor.

CeBIT Bilişim Eurasia 2009‘de İş ve kariyer profesyonellerini buluşturacak olan Webciety alanında yer alan XING, XING “NetworkingOyunu ile fuar katılımcılarına da mükemmel bir tanışma, iş geliştirme fırsatı sunacak. Kartvizitlerin birbirleriyle değiştirilmesi esasına dayanan oyun, fuar süresince katılımcıların birbirleriyle de daha çok etkileşim içinde olmalarını sağlıyor.

:: Cebit Bilişim’e katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" XING Cebit’in Resmi Sosyal İş Ağı Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XING Cebit’in Resmi Sosyal İş Ağı Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XING Cebit’in Resmi Sosyal İş Ağı Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "