Okunma

XING de Web Uygulamalarına Geçti


02 Haziran 2009 Salı 14:55
XING de Web Uygulamalarına Geçti

Web 2.0 dünyasının en önemli ağlarından biri olan XING, Google’ın Facebook‘u alamamasının ardından başlattığı ve birçok sosyal ağın dahil olduğu Open Social platformuna katıldığını açıkladı.

XING Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Social Median kurucusu Jason Goldberg‘in sunumuyla gerçekleştirilen toplantıda, iki yeni XING uygulaması da tanıtıldı.

Yeni Uygulamalar da Yolda

Oldukça aktif 7,5 milyon üyeye ve 600 bine yakın paralı aboneye sahip olan XING, Open Social katılımı sayesinde bu ağda yer alan diğer sosyal siteler için hazırlanan uygulamaları çalıştırabilecek.

Toplantıda tanıtılan iki uygulamadan XING News, bizzat iş ağı tarafından filtrelenen bir RSS beslemesi işlevi görürken, Ask XING de ağdaki profesyonellere soru sorup yanıtlar almayı çok daha kolay hale getiriyor.

XING’in hedefinde en yakın zamanda 10 partner şirket uygulaması, ardından da planlama aşamasındaki 30 uygulama yer alıyor. Siz de profesyonel hayatınızı yönlendirmek için XING‘e buradan kayıt yaptırabilirsiniz.

:: XING ağına üye misiniz?

Bilgi İçin : XING
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" XING de Web Uygulamalarına Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere XING de Web Uygulamalarına Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda XING de Web Uygulamalarına Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "