Okunma

Xperia Play Ne Zaman Çıkacak?


09 Şubat 2011 Çarşamba 07:07
Xperia Play Ne Zaman Çıkacak?

Sony Ericsson Playstation Phone‘nun varlığını resmi olarak açıkladı. Aylar önceden beri tahmin edilen avuç içi telefonların adı ise Xperia Play olacak. Xperia Play olarak adlandırılan akıllı telefon standart bir telefon gibi görünüyor ve bu telefon kayar kapaklı sisteme sahip. Kayar kapak açıldığında PlayStation kontrolleri ortaya çıkıyor.

Xperia Play, Google’un Android işletim sistemiyle çalışıyor. Ya telefonun sloganı? Sony onu da unutmamış tabii ki. Ürünün sloganı “Android oynamaya hazır”. Ürünün detayları, fiyatı ve ortaya çıkacağı gün hakkında ise henüz bir açıklama yok.

Sony tüm bu açıklamaları Facebook üzerinden yaptı. Firma önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek Dünya Mobil Kongresi kapsamında yeni ürünüyle ilgili daha fazla bilgi verecek.

:: Sony’nin Xperia Play telefonu hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim