Okunma

Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor


31 Ocak 2012 Salı 08:30
Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor

Uzun bir arayıştan sonra yeni CEO’suna kavuşan Yahoo, ilk icraatlerinden birini de mobil uygulama tarafında yapıyor. Yeni CEO Scott Thompson, 2012’nin ilk aylarıyla birlikte bazı akıllı telefon uygulamalarının desteğinin kesileceğini ve uygulamaların kapanacağını açıkladı.

Bunun sebebi ise bu yıl içerisinde akıllı telefonlarda çok daha iyi bir oyuncu olmak istemeleri. Çok daha detaylı uygulamalar yapacaklarını ve Yahoo’nun 2012‘de güzel işler yapacağını belirten CEO, kullanıcıların biraz sabırlı olmalarını istedi.

Kapanan Yahoo uygulamaları şu şekilde:

– Yahoo! Meme (iPad ve iPhone)
– Yahoo! Mim (iPad)
– Yahoo! Answers (Android)
– Yahoo! AppSpot (Android ve iPhone)
– Yahoo! Deals (iPhone)
– Yahoo! Finance (BlackBerry)
– Yahoo! Movies (Android)
– Yahoo! News (Android)
– Yahoo! Shopping (iPhone)
– Yahoo! Sketch-a-Search (iPad ve iPhone)

:: Yahoo sizce 2012’de istediği gibi güzel işler yapabilir mi?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yeni Ceo’ nun kim olduğunu araştırmadım fakat güzel yenilikler yapabilirse, Yahoo nun eski günlerine kavuşması o kadar da zor değil. Hala çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu ve isminin büyüklüğünü es geçmemek gerek.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    İsimden dolayı kapatmış olabilir 🙂

" Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Bazı Uygulamalarını Kapatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "