Okunma

Yahoo Editör Alıyor


24 Ağustos 2008 Pazar 21:00
Yahoo Editör Alıyor
Teknolojinin kalbinin attığı Japonya’da lider durumda olan Yahoo Japonya, birçok açıdan ABD’deki koluyla sadece isim benzerliği taşıyor. Yeniliklere önem veren Yahoo Japonya, Google‘ın Knol servisini duyurmasının hemen ardından kendi haber sayfasında da benzer bir hizmete girişti. Yahoo’nun Japonca haberler sayfasında artık Wikipedia benzeri "düzenlenebilir haberler bölümü" şeklinde bir bölüm yer alıyor.

Ancak diğer projelerin aksine, Yahoo bu konuma ciddi kullanıcıları getirmek için online bir test yapıyor. İyi derecede Japonca biliyorsanız, kendi yazılarınızı milyonlarla paylaşmak için artık fırsatınız var.

Bilgi İçin: Yahoo News
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yahoo Editör Alıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Japonxa Bİlsem Yahooda dğil De Prisg De Çaışırım…

" Yahoo Editör Alıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Editör Alıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Editör Alıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "