Okunma

Kasırga Carol İş Başında


23 Şubat 2009 Pazartesi 14:56
Kasırga Carol İş Başında

Yahoo!, kârlı olmayan ve yeterince ilgi görmeyen servislerini kapatmaya hazırlanıyor. Konuyla ilgili olarak çalışanlara bir mesaj gönderen kasırga lakaplı Carol Bartz, Marka Gurur Listesi başlığıyla kapatılabilecek olan servislerin isimlerini belirtti. Listenin dışarıya sızma ihtimaline karşılık böyle bir başlık kullanmayı tercih ettiğini belirten Bartz’ın bu taktiği pek işe yaramamış görünüyor.


Yahoo! binasını çevreleyen duvarların ardında gizli kapaklı işler dönüyor.

Yahoo! geçtiğimiz hafta içerisinde ilk adımı dört yıl önce faaliyete geçen MyWeb adlı servisini kapatarak atmıştı. İlk olarak Haziran 2005’te duyurulan MyWeb kullanıcılarına dair kayıtlar, 18 Mart 2009 tarihinde Yahoo! Bookmarks servisine geçirilecek.

:: Yahoo!’nun hangi servislerini kullanıyorsunuz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Kasırga Carol İş Başında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kasırga Carol İş Başında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kasırga Carol İş Başında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "