Okunma

Yahoo Dükkan Kapatıyor


18 Aralık 2008 Perşembe 09:00
Yahoo Dükkan Kapatıyor

Yahoo, web tabanlı video düzenleme uygulaması Jumpcut‘ın fişini çekmeye hazırlanıyor. Şu günlerde servise bir video yüklemek istediğinizde, Jumpcut uygulamasına artık video alınmadığını ve dilerseniz videolarınızı Flickr servisine yükleyebileceğinizi belirten bir uyarı ile karşılaşıyorsunuz. Oysa Flickr ve Jumpcut, video konusunda önemli farklılıklar gösteriyor. En önemlisi, Jumpcut’ta yer alan gelişmiş video düzenleme araçları Flickr’da yok. Üstelik Flickr’a video yüklemek için paralı üye olmak gerekiyor.

Diğer bir deyişle Yahoo, ellerinde videoları ile kapıda bekleyen kullanıcıları bile bile YouTube ve diğer ücretsiz video paylaşım servislerine yönlendiriyor. Bakalım internet devinin bu sıkıntılı zamanlarında başka hangi uygulamaların fişi çekilecek.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Jumpcut
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yahoo Dükkan Kapatıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yahoo Microsoft’un tuklifini reddetmekle kötü yaptı sanırım…

" Yahoo Dükkan Kapatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Dükkan Kapatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Dükkan Kapatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "