Okunma

Yahoo Mail Yenileniyor


16 Aralık 2008 Salı 09:00
Yahoo Mail Yenileniyor

Gmail yenilik yapar da Yahoo boş durur mu? Geçtiğimiz aylarda web tabanlı e-posta servisini daha sosyal hale getireceğinin ipuçlarını veren Yahoo, yeni e-posta kutusunun nasıl çalışacağına açıklık getirdi. Bundan böyle Yahoo e-posta kullanıcıları, arayüzdeki kenar çubuğu sayesinde WordPress, Xoopit, Flixter gibi servislerle senkronize çalışabilecek. Ayrıca Flickr hesabına da e-posta kutusundan giriş yapmak mümkün olacak. Bakalım bu yenilikler, Yahoo’ya kaybettiği popülaritesini geri getirebilecek mi.

:: Yahoo Mail e-posta servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Yahoo Mail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yahoo Mail Yenileniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo Mail Yenileniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo Mail Yenileniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "