Okunma

Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler!


13 Kasım 2010 Cumartesi 20:18
Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler!

Google hemen her alanda interneti domine etmiş durumdayken, bir Compete Pulse isimli bir araştırma firmasının yayınladığı çalışma, firmanın elektronik posta servisinin henüz sektörde lider olmadığını gösteriyor.

Compete Pulse‘un yayınladığı verilere göre Google‘ın elektronik posta servisi Gmail, Eylül 2010‘da günlük 25.1 tekil ziyaretçiyi ağırlamışken, Yahoo‘nun elektronik posta servisi Yahoo Mail 72.8 milyon, Microsoft‘un popüler servisi Hotmail ise 48 milyon tekil ziyaretçiyi ağırladı.

 

 

Compete Pulse İnternet Pazarları Müdürü Drew Fortin, ayrıca elektronik posta servisleriyle ilgili ilginç bir sonucu daha açıkladı. Verilere göre geçtiğimiz yılın ilk 9 aylık dönemine oranla 2010’da, elektronik posta servislerinde %11’lik bir kullanıcı kaybı yaşanmış.

:: Siz hangi elektronik posta servisini kullanıyorsunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler!”

  1. EraBrown dedi ki:

    gmailin ayakkabisi olamaz hotmail. Ama Yahoo yillardir belli bir cizgide surduruyor mail sistemini. Ki zaten yahoo ‘nun elinde kalan son kalesi.

" Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yahoo ve Hotmail, Gmail’den Daha Popüler! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "