Okunma

Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor


17 Şubat 2015 Salı 10:49
Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor

Türkiye’ye özgü yerelleştirilmiş hizmetler geliştirmeye devam eden Yandex, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bursa’da da trafik yoğunluğunu göstermeye başladı. Kullanıcılar Yandex ana sayfası, Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon üzerinden Bursa trafiğinin durumunu anında öğrenebilecek.

Nüfus ve araç sayısı arttıkça, Türkiye’de trafik her geçen gün daha da içinden çıkılmaz bir problem haline geliyor. Dünyanın en kötü trafiğine sahip şehirleri arasında yer alan İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir’de trafik sürücülerin yollarda çok uzun zaman kaybetmesine neden oluyor.

Şimdi sıra Bursa’da

Trafik sorunu ülkemizde artık sadece İstanbul, İzmir ve Ankara ile sınırlı değil. Diğer şehirlerde de trafik sıkışıklığı günlük hayatı etkileyecek düzeye gelmeye başladı. Buradan hareketle Yandex, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra Bursa için de trafik durumu kullanıcılarla paylaşmaya başladı.

15-02/17/basliksiz-2-1424170488.jpg

Bursa’daki trafik durumunu Yandex ana sayfası, Yandex Haritalar ve Yandex Navigasyon üzerinden, 2 dakikada bir güncellenen verilerle, 0 ile 10 arasında değişen değerler şeklinde görebilmek artık mümkün.

Yandex Haritalar ve Navigasyon uygulamasını Web tarayıcınızdan kullanabileceğiniz gibi iOS, Android ve Windows Phone platformundaki uygulamaları ile de mobil cihazlarınızda da kullanabilirsiniz.

:: Harita uygulaması olarak hangi uygulamayı kullanıyorsunuz?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor”

 1. ekwebtasarim dedi ki:

  Güzel bi haber diger þehirlere uygulanmasý gayet güzel olabilir

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Leş gibi trafikler, ortadoğu şehirleri böyle değil 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  bu yandex hakkari yüksekova trafik yoğunluğunu da gösteriyor mu 😛

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Güzel özellik

 5. SDN Okuru dedi ki:

  iyi oldu bu. Alternatif güzergah pek fazla olmasa da kullanırız arada

" Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yandex Bursa’nın Trafik Yoğunluğunu Gösteriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "