Okunma

Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi!


12 Şubat 2018 Pazartesi 08:00
Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi!

Microsoft, iş başvurularınız için önemli bir yardımcı yayınlamış durumda. Gücünü LinkedIn platformundan alan ve Office 365 abonelerine sunulan Öz Geçmiş Asistanı ile hayallerdeki işi bulma şansını artıyor.

Word için LinkedIn öz geçmiş yardımcısı!

Yapay zeka destekli yardımcı, öz geçmiş (CV) belgenizi özelleştirmek için sizlere faydalı ipuçları sunarken, iş deneyimi ve beceri listeleri örnekleri bulmak için LinkedIn profillerinden faydalanıyor. Ek olarak, kariyer tavsiyeleri sunan uzmanlarla görüşmek ve Word uygulamasını terk etmeden ilgili işler için ProFinder pazarına erişmek artık mümkün.

Office 365 aboneliğinin yanı sıra Word uygulamasının İngilizce olması ve Windows bölge ayarınızın da Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Hindistan, Japonya, Yeni Zelanda, Singapur, Güney Afrika ve ABD ülkelerinden birisi olarak seçili olması gerekiyor. Evet, maalesef şimdilik Türkiye yok ancak şirket önümüzdeki aylarda diğer ülke ve diller için de özelliği sunacaklarının sözünü veriyor.

:: Bu yeni Word desteği konusunda ne düşünüyorsunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi!”

  1. Serkan dedi ki:

    Linkedin hesabına bağlanarak oraya daha önceden girdiğiniz iş bilgilerinizin Word’e aktarılması da mı yapay zeka. Devir yapay zeka devri değil ama ota b.ka yapay zeka diyerek insanları kandırma devri…

" Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yapay zeka ile öz geçmiş (CV) hazırlama dönemi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "