Okunma

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Kazandırıyor


25 Mart 2009 Çarşamba 10:03
Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Kazandırıyor

Yapı Kredi, 9 Mart- 9 Mayıs tarihleri arasında Yapı Kredi İnternet Bankacılığı’na üye olan bireysel ya da kurumsal müşterilerine Macbook, HP Compaq, iPhone, Blackberry, Playstation ve 82 ekran LCD televizyon gibi birbirinden değerli hediyeler kazanma fırsatı sunuyor.


Hangi hediyeyi kazanmak isterdiniz?

Worldcard sahipleri internette yer alan üyelik bölümüne kredi kartı numarasının son 4 hanesini yazıp kolayca üye olabiliyor. İnternet Bankacılığı’na şubeden başvuranlar ‘bir’ çekiliş hakkına sahip olurken yapikredi.com.tr ya da Worldonline üzerinden üyeliklerini gerçekleştirenler iki kat çekiliş hakkı kazanıyor. Üyelik sonrasında verilecek e-ekstre talimatı ile daha fazla çekiliş hakkına sahip olunabiliyor.

:: Yapı Kredi’den başka ne hediyeler kazanmak istersiniz?

Bilgi için: Yapı Kredi
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Kazandırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Kazandırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Kazandırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "