Okunma

Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz?


21 Nisan 2016 Perşembe 16:30
Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz?

Hayatta istediğimiz yere gelebilmek için okullarda yıllarca dirsek çürütüyoruz. Kimimiz istediği bölüme, kimimiz ise kendisine hitap ettiğine inandığı bir bölüme giderek iş hayatına hazırlanıyor. Ancak mezun olup çalışmaya başladıktan sonra aslında yapmak istediğimiz işin bu olmadığını ve bu yüzden mutsuz olduğumuzu anlıyoruz.

Eğer siz de sevmediğiniz bir işi yaptığınızı düşünüyorsanız bunu ‘tak diye’ değiştirmek sizin elinizde! Video sizlerle, iyi seyirler.

– Advertorial
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Sevdiğim işi yapacaktım ama sevdiğim işin yapıldığı yerde tanıdığım olmadığı için almadılar 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  işimi seviyorum ama parasını değil

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bir kargo firmasında çalışıyorum. İşim indir-bindir… İşimi çok seviyorum ama iş yerindeki yalakalardan, seviyesiz çıkarcı kişiler yüzünden bazen diyorum çek git buralardan….

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Hep pilot olmak hayalimdi. Şimdi 1 aylık mali müşavirim… Memnunmuyum çok şükür. Hayatını kazanabiliyorsan muhtaç değilsen ne Mutlu sana

 5. SDN Okuru dedi ki:

  kısmen 🙂

 6. SDN Okuru dedi ki:

  kim sever sabahin köründe kalkmak zorunda olduğu işi:)

 7. SDN Okuru dedi ki:

  is bulmussun calisiyorsun para kazaniyorsun, ben bu isi sevmiyorum, sevmedim diye isi birakmak mallik dir, hele birde coluk cocuk sahibi bir adam , aman isi sevmiyorum. ama mudur bana laf soyledi. dunya nereye gidiyor kardesim. herkes isine gucune sahip ciksin.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  bilgisayar kullanmayı benden öğrenen kardeşim şu an bir animasyon stüdyosunda çalışıyor izlediğiniz çoğu reklamdaki karakterleri yapıyor , bense giyim mağazasında tezgahtarım . 🙁 ama hep efektli film izlerdi abi bunları nasıl yapıyorlar vs meraklıydı anlayacağınız , ilgi duymak lazım .okulunuzu bitirin sevmesenizde bitirin aynı zamanda meraklı olduğunuz konuda çalışmalar yapın

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Takmayın bu kadar

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Hayır

" Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yaptığınız İşi Seviyor Musunuz? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "