Okunma

Yaratıcı Profesyoneller İçin İş Ağı


10 Kasım 2012 Cumartesi 15:26
Yaratıcı Profesyoneller İçin İş Ağı

E-ticaret sitelerinin geçmişi malum. Önce aradığınız her şeyi bulabileceğiniz e-ticaret siteleri varken, sonrasında pazar sadece belli bir ürün gamının satışa sunulduğu “dikey e-ticaret” sitelerine ev sahipliği yapmaya başladı.

Profesyonel iş ağları da bu gidişle aynı kaderi paylaşacak gibi gözüküyor. Profesyonel iş ağı konusunda, ülkemizde de hızla gelişimini sürdüren LinkedIn, pek çok sektörden profesyoneli içerisinde barındırıyordu. Fakat doğan dikey ihtiyaç, yeni profesyonel ağların da türemesine yol açacak gibi gözüküyor.

Dikey profesyonel iş ağı

Haberimize konu olan Konekt, bir dikey profesyonel iş ağı. Sadece yaratıcı profesyonellere yönelik çalışan bu iş ağı, kreatif kişilerin projelerini ve portfolyalarını bu site üzerinden paylaşmasına izin veriyor.

Konekt.me gibi jenerik bir alan adı ile ortaya çıkmış yaratıcı profesyonel iş ağı, şu anda kapalı beta aşamasında. Kişisel yorumum bu tarz dikey profesyonel iş ağlarının artacağı yönünde.

:: Yaratıcı profesyoneller için iş ağı hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yaratıcı Profesyoneller İçin İş Ağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yaratıcı Profesyoneller İçin İş Ağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yaratıcı Profesyoneller İçin İş Ağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "