Okunma

Yaratıcılığınızı Gösterin: EasyPen i405


26 Aralık 2010 Pazar 07:02
Yaratıcılığınızı Gösterin: EasyPen i405

EasyPen i405’i kontrol etmek, fare kullanmaya kıyasla daha büyük rahatlık ve kolaylık sağlıyor.  Vista ile tak ve çalıştır özelliği, el yazısı tanıma uyumluluğu, Office programlarında dijital mürekkepleme fonksiyonu ve rahatlık sağlamak amacıyla yüksek kalite kauçuk malzeme kullanılarak tasarlanan bu kablosuz kalem, EasyPen i405’in başlıca özellikleri.

Bu ürün sayesinde dijital fotoğrafları düzeltmek, el ile çizim yapmak, sanatsal çalışmalar ve resimler yaratmak ve hatta kendi el yazınızla yazmak artık çok kolay (Genius G-Pen F509).

Genius EasyPen i405 (69 TL) sadece kalem ucunu tablete değdirerek kendinizi özgürce ifade edebilmenize olanak sağlıyor.

 

İmleç, kalemi dokundurduğunuz yerlerde harekete geçiyor. Buna ek olarak Office ve Internet fonksiyonlarına anında erişmek için tek yapmanız gereken, 28 programlanabilir kısa yol tuşundan birine tıklamak.

Kalem mandalı, tabletin sağında saklanabiliyor ve böylece taşıma ve depolamayı kolay hale getiriyor.

:: Bu ürün ilginizi çekti mi? Bu tarz bir ürüne sahip olmak ister miydiniz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yaratıcılığınızı Gösterin: EasyPen i405 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yaratıcılığınızı Gösterin: EasyPen i405 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yaratıcılığınızı Gösterin: EasyPen i405 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "