Okunma

Salı Günü Güvendeyiz!


11 Aralık 2005 Pazar 15:00
Salı Günü Güvendeyiz!

Microsoft’un son günlerde açıklarla başı dertte. Bu açıkları kapamak için ise yamalar yayınlıyor. Yamaların tarihi ise belli. Her ayın ikinci Salı’sı. Kapanmasını beklediğimiz önemli açık ise Internet Explorer için. Hele hele Internet Explorer ile beraber Google Desktop yazılımını da kullanıyorsanız o zaman vay halinize. Neyse ki yarın bu dertten kurtuluyoruz.

:: Windows gncellemelerini manual olarak sorgulamak için http://www.windowsupdate.com adresini kullanın.

SDN
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 yorum - “Salı Günü Güvendeyiz!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Her ayın 13’ünde yamalar yayınlanıyor. Bunun altında yatan neden hala açıklanmadı. En sonunda Ömer Çelakıl’a danışacağım “Hocam bu durum neden böyle zuhur ediyor?” diye. O da cevap veremezse Oflu Hoca’dan cevap alacağım.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bilmem belki de. Ama bu güvensizliğin ilk sebebi her Salı bir çok açık kapatılmasına rağmen bir açıklanıyor, bir sonraki Salı güvendeyiz, bir sonraki Salı güvendeyiz… Anladım ki hiçbir Salı güvende olmucaz:) İnan yarınla alakası yoq:) Yoksa var mı? Bir dahaki Salı buradaki açığı yamayacam:)

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Yarın akşam görüşecek olmamızdan kaynaklanabilir mi burningblade?

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Salı günü geçeli çok oldu ama ben kendimi hala güvende hissetmiyorum neden acaba:)

 5. SDN Okuru dedi ki:

  hocam valla geçende bi hevesle linux indirdim ama az da deel 500-600 mb kubantumudur nedir ama içinde bitane bile exe veya kurulum dosyası bulamadım. bu linuxta mı farklı bu olay ama tüm hevesim kırıldı. :sigh

 6. SDN Okuru dedi ki:

  gel gel ne kullanırsan gel dos kullansan bile gel 10 defa vazgeçsende gel 🙂 arkadaşlar Linux’ten bağsediyorum. Tanışmak isteyen olursa [email protected]***** adresinden ulaşabilirsiniz.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Internet Explorer dedigin nedir ki daha iileri wwar tilki 🙂

 8. SDN Okuru dedi ki:

  🙂

 9. SDN Okuru dedi ki:

  yama yama nereye kadar. artık yeni bir pantolon lazım … :upset

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşımuzun süredir güncelleme yapmıyordum aklıma ***** son yaptığım güncelleme başaısızlıkla sonuçlandı Biraz daha kurcalayalım bakalım..

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Linux iyi güzel de sürücülerimizi tanımıyor ve kullanımı konusunda net bir rehber yok gibi.

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Bugün de güvendeyiz: “Linux”

" Salı Günü Güvendeyiz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Salı Günü Güvendeyiz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Salı Günü Güvendeyiz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "