Yarın İçin Şimdi


12 Kasım 2014 Çarşamba 11:33
Yarın İçin Şimdi

Teknoloji Zirvesi’ni Yarın İçin Şimdi başlıklı konuşmasıyla açan Turkcell Kurumsal Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, Turkcell ve müşterilerine teşekkür ederek başladı. Toplamda 550 bin iş ortağıyla yolculuklarını sürdürdüklerini belirten Kocabaş şöyle konuştu:

“ISO 500’ün, Capital 500’ün, Anadolu Kaplanları 500’ün ve Fortune 500’ün 10’da 9’u ile Türkiye’deki bankaların tümü Turkcell müşterisi. Bu rakamlar bizim için gurur verici boyutta. Ayrıca yeri geldi müşterilerimizin doğuşuna şahit olduk yeri geldi birlikte büyüdük. Bunun için çok siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ediyorum” 

:Turkcell Kurumsal ile ilgili gelişmeleri takip etmek için LinkedIn sayfasını buraya tıklayarak takip edebilirsiniz…

SMS’ten 3G’ye

1994 yılından bu yana birçok ilke imza attıklarını da kaydeden Kocabaş, “İlk aloyu 1994 yılında dedik. Hemen akabinde ilk kısa SMS’imiz geldi. Yine aynı yıl servisleri de konuşur hale geldik ve finans servislerimizi sunduk. Datayı 2001 yılında gündemimize aldık. İlk toplu mesajlaşma ürünümüz 2001’de ilk MMS’imiz ise 2002’de müşterilerimizle buluşmuş. İlk mobil pazarlama ürünümüzün çıkışı da 2002. Araç takibine 2004 yılında adım atmışız ve 2007’de ilk mobil imzamızı atmışız. 2009’da 3G’yi getirip 2010’da da ilk M2M SIM kartı yine sizlerin hizmetine sunmuşuz. 2012 yılında akıllı bulutla birlikte akıllı hizmetlerimizi hayata geçirdik. 2013’de ilk akıllı harita ve ilk akıllı yerli telefon derken 819 MBPS ile mobil hız rekorunu kırdık. 2014’te de ilk akıllı araç platformunu ve Turkcell TV+’ı hayata geçirdik. En başta da söylediğim üzere bu yolculuğu birlikte gerçekleştirdik ve 9 ülkedeki 72 milyon müşterimizle bu günlere geldik” şeklinde görüş belirtti.

14-11/12/selenhaber-1415792941.jpg

Gelecekte de anı yakalamak

Bizleri nasıl bir gelecek beklediğini sorgulamak gerektiğini belirten Selen Kocabaş, “Gelecekte bilgiyi toplamak, işlemek ve kullanarak işimize değer katmak hepimizin gündeminde. Artık bu bilgiyi gerçek zamanlı toplayıp kullanan şirketlerin önümüzdeki yıllarda fark yaratacaklarını çok net görüyor ve hissediyoruz. Yine gelecekte teknolojiyi çalışanları ve müşterileriyle buluşturmayı başaran gerçek zamanlı işletmelerin başarılı olacağını söyleyebiliriz. Gerçek zamanlı şirkete baktığımız zaman da çalışanlarına mobil işletme altyapısını sağlayan, müşterilerine gerçek zamanlı pazarlama araçlarını sunabilen ve teknoloji tarafında sıfır altyapıyla hareket edebilen kurumları görüyoruz” dedi.

:: Mobil teknolojiler bizi geleceğe nasıl taşıyacak?

:: Turkcell Kurumsal ile ilgili son gelişmeleri görmek için
LinkedIn sayfasını takip edebilirsiniz
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yarın İçin Şimdi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yarın İçin Şimdi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yarın İçin Şimdi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik! iPhone güncellendikçe yavaşlar mı denedik!
  2. 2 Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri! Poco X3 NFC fiyatı ve özellikleri!
  3. 3 iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! iPhone'a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik!
  4. 4 Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme Herkes onu konuşuyor: OnePlus 8T inceleme
  5. 5 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  6. 6 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  7. 7 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  8. 8 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  9. 9 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  10. 10 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!