Okunma

Yazılım ve Teknoloji Zirvesinde Kimler Sahne Alacak?


24 Kasım 2015 Salı 06:02
Yazılım ve Teknoloji Zirvesinde Kimler Sahne Alacak?

Yazılım ve Teknoloji Zirvesi’15 kapsamında, firma temsilcileri ve sektörün önemli isimleri tarafından verilecek olan seminerlerde, yazılım dünyasında önemli yerlere sahip programlama dilleri mobil uygulama, oyun programcılığı, sosyal medya, sanal pazarlama, girişimcilik, bilişim güvenliği gibi pek çok sektör hakkında bilgi edinme şansı bulacaklardır.

Yazılım ve Teknoloji Zirvesi 2015 nerede düzenlenecek?

Bu çalıştaylar ile konuşmacılar ve katılımcılar arasında bilgi ve fikir alışverişi gerçekleşmesi amaçlanmaktadır. Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi‘nde 1-2 Aralık tarihinde gerçekleşecek ve odak noktasında öğrencilerin yer aldığı etkinlikte, öğrenciler fuaye alanını aktif olarak kullanarak katılımcı firmalarla birebir görüşme ve kafalarındaki sorulara cevap bulma şansı yakalayacaklardır.

Ayrıca katılımcılar, seminer ve workshop aralarında fuaye alanına kurulan çeşitli platformlarla eğlenme ve dinlenme şansı bulacaklardır.

:: Yazılım ve Teknoloji Zirvesine katılacak mısınız?
yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yazılım ve Teknoloji Zirvesinde Kimler Sahne Alacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yazılım ve Teknoloji Zirvesinde Kimler Sahne Alacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yazılım ve Teknoloji Zirvesinde Kimler Sahne Alacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "