Okunma

Yeditepe Üniversitesi & Vodafone İşbirliği


20 Ocak 2014 Pazartesi 10:00
Yeditepe Üniversitesi & Vodafone İşbirliği

Yeditepe Üniversitesi ile Vodafone Türkiye, ülkemizde ilk defa hayata geçirilen bir işbirliğinin öncüsü oldu. Vodafone Türkiye, mobil iletişim uzmanı Öğretim Görevlisi Zehra Öney’in verdiği ‘Mobil Pazarlama‘ dersi sınıfına destek oldu. Bu sayede öğrenciler mobil pazarlamayı bir dünya devini analiz ederek öğrenme şansını yakaladı.

Türkiye’nin dijital bağlantılı çağda bölgesel lider konumuna yükselmesi için çalışmalarını sürdüren ve global bilgi birikimini üniversitelerle paylaşarak teorik eğitimle sektörel pratiği bir araya getirmeyi hedefleyen Vodafone ise, dijital çağın temsilcisi olan gençlerle arasındaki bağı sağlamlaştırdı.

Bu işbirliğinin ilk etkinliği Vodafone Maslak Plaza’da gerçekleştirildi. Mobil Pazarlama dersi alan Yeditepe Üniversitesi öğrencileri, Vodafone’a konuk olarak hem Vodafone yetkilileri ile bir araya geldi hem de operatör dünyasını birinci ağızdan dinleme şansını yakaladı.

Etkinliğin açılış konuşmalarını Vodafone Türkiye Bireysel Servisler Direktörü Ömer Kuyucu, Mobil Pazarlama, Marka İşbirlikleri ve Sadakat Programları Kıdemli Müdürü Emre Kanaat, Yeditepe Üniversitesi Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Gülbay ve Mobil Pazarlama Derneği Türkiye Başkanı Zehra Öney yaptı.

Mobil sektörü pazarlama ve satış noktasında ele alındı

Etkinlikte; Marka Stratejisi ve İletişimi Kıdemli Müdürü Orhan Oral Uzal, Gençlik Segment Kıdemli Pazarlama Müdürü Ezgi Kargan, İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Fatih Otluoğlu ve Emre Kanaat, Vodafone’u anlatan birer sunum yaparak, öğrencilere dünyadaki ve Türkiye’deki mobil sektörünü pazarlama ve satış noktasında ele alarak farklı bir çerçeve çizdi.

Yeditepe Üniversitesi öğrencilerinden Ece Yüngül, Mert Dursun, Cansu Özol, Can Sevimli ve Fatoş Piranlıoğlu da mobil pazarlama ve mobilin geçmişten günümüze izlediği yolu anlatan sunumlar gerçekleştirdi. Bu sayede öğrenciler; Vodafone’un üst düzey yetkililerine sunum yapma şansını da yakalamış oldu.

:: Bu işbirliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeditepe Üniversitesi & Vodafone İşbirliği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeditepe Üniversitesi & Vodafone İşbirliği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeditepe Üniversitesi & Vodafone İşbirliği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "