Okunma

Yelken Meraklıları İçin Yeni Bir Hizmet


15 Temmuz 2009 Çarşamba 08:39
Yelken Meraklıları İçin Yeni Bir Hizmet

TurkSail, bir ilke daha imza atarak, yelken sporunda yıl boyunca tüm yarış etkinliklerini bir araya getiren ve kolayca ulaşılabilen bir etkinlik takvimini başlattı. www.turksail.com ana sayfasına da oluşturulan pencere sayesinde sıradaki yarışlar yelken severlere hatırlatılacak.

Türkiye Yelken Federasyonu dışında yarış düzenleyen kulüplerin yıllık programlarının da yer aldığı “yarışlar” bölümü kullanıcıya sadece bir hatırlatma sunmayacak. Bu bölümde kullanıcılar kişisel ajandalarını indirebilecek ve yarış takvimi bilgilerini el altında bulundurabilecekler.

Profesyonel bir anlayış ve amatör bir heyecanla hazırlanan bu site Türk yelkenciliğinin ve denizciliğinin buluşma noktası.

 

Turksail‘in bu hizmetine sadece “Yarış Takvimi” demek doğru olmaz. Sıradaki yarışları zamanı geldikçe kullanıcılara listeleyen bu bölüm, farklı kullanımlara da cevap veriyor. Aynı zamanda bir arşiv niteliğinde olan bu servis, ilgili yarışlarla ilgili ilanlar, talimatlar ve geçmiş yarışlarla ilgili haber bağlantılarını da içerecek.

Kullanıcılar bu takvimi, posta kutusu ya da avuç içi bilgisayarlarındaki kişisel ajandaya da yükleyebilecek.

:: Bu siteyi biliyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yelken Meraklıları İçin Yeni Bir Hizmet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yelken Meraklıları İçin Yeni Bir Hizmet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yelken Meraklıları İçin Yeni Bir Hizmet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "