Yeni Adsl Fiyatları Açıklanıyor


05 Mart 2007 Pazartesi 14:00
ABONE OL
Yeni Adsl Fiyatları Açıklanıyor

Diğer ülkelere oranla hem daha düşük hızlarda hem de daha pahalıya internet hizmeti verdiği gündeme getirilen Türk Telekom, tüm bu sorulara, bugün yapacağı toplantıda açıklık getirecek. Editörlerimizin de katılacağı toplantıdaki açıklamalar, birkaç dakika sonra shiftdelete.net’te yayınlanacak. ADSL tarifelerindeki yeni fiyatların ne olacağı, merakla bekleniyor. Bir sorun çıkmaması durumunda saat 11:00 gibi, bu bilgileri sitemizde görebileceksiniz.

Güncelleme (07/03/2007 – 01:00)
Türk Telekomünikasyon A.Ş Genel Müdürü Paul Doanynin bu toplantıdan önce açıkladığı bilgilere göre;

Kotalı ADSL erişim ücretlerinde yapılacak indirim oranları

:: 1024 kbps hızda 9 GB limitli erişim ücretinde yüzde 35
:: 6 GB limitlide yüzde 25
:: 3 GB limitli ise fiyat değiştirmeden limit, 4 GB limite yükseltilecek

Kotasız ADSL erişimde indirim oranları şöyle.

:: 2048 kbps hızda yüzde 44,
:: 1024 kbps hızda yüzde 32
:: 512 kbps hızda yüzde 14
:: 256 kbps hızda yüzde 3


Güncelleme 2 (07/03/2007 – 12:44)

Türk Telekom’un biraz önce yöneticileri tarafından yaptığı açıklamayı buradan okuyabilirsiniz.  Toplantının geç başlaması ve Swiss Otel’deki "süper hzlı" internet hizmetinden dolayı haberimizi tahmin ettiğimiz saatten biraz sonra güncellediğimiz için özür dileriz.

Bilgi için: Türk Telekom
SDN http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
115 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Yazıklar olsun…

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Merak ediyorum

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Bu telekom yöneticileri acayip kurnaz… Milleti enayi yerine koymaktan başka yaptıkları yok… En çok kullanılan abonelik tipinde bile indirim yok… Yaptıkları da %3-5; ama şehiriçi telefona %25-30 zam… Yazıklar olsun… Bunlara bunu satana da yazıklar olsun… Adamlar kısa zamanda paralarını kurtarma sevdasında…

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Alacam anahtarlarınızı….

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Bu telekom da iyice azıttı yüzüne gözüne bulaştırdı iyice. indirimmiş yüzde 3% 256 da ayda 1,50 TL yapar. bu ne rezalet ya ben telekomun yüzde 10% zam yapmasına razıyım yeterki yalandan yere indirim yaptık dolaplarınla bizi oyalamasınlar. ben indirim mindirim istemiyom arkadaşlar bu ne terbiyesizlik insanlarla oyun oynuyorlar

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Bu 4 gb tarifesi mart için de geçerlimi yoksa yeni abone olanlar içinmi yani bu ay 4 gb ye kadar kullanabilecekmiyiz

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Fiyatlar hiç güzel değil bakalım 1 ay içinde ne tür değişiklikler yapılacak

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Yemin ediyorum ben böyle sömürü görmedim telekomdan! her ay insanın gözünün içine baka baka nasıl kazık atıyorlar kotalı kullanıcılara pes doğrusu!! ben hiçbirşey indirmiyorum ne online oyun nede başka bişey oynamıyorum kotayı aşmamak için; ama faturayı bir acıyorum 5gb aşmış görünüyorum bana şimdiye kadar hiç sabit fiyat gelmedi iptal ettireceğim enayimiyiz biz kullanmadığımızın parasını verelim bu resmen dolandırıcılık. buradan telekoma lanetlerimi gönderiyorum!!

SDN Okuru
SDN Okuru
14 yıl önce

Benım kota neden bu kadar hızlı doluyo ya youtube den bı kac vıdeo ızlıom üç günde 850 mb oldu bana bi cvp yollayın youtube kotayı cok mu götürüo ayrıca bu haber güzel

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

ya bizim adsl kota hiç bişi indirmediğimiz halde artıyo neden nedir sizce?bileneniz wrsa gönderebilirmi?şifremizide değiştirdik ama nafileee..mesela internetten bi yazı çıkarmak istiyosun(3-5sayfa.) buna hiiç 200-250MB gidermi allah aşkına!!bileniniz wrsa lütfe!1hiç bişi indirmeden yani indirdikte MB o kadar olmas yani sadece toplasan 20-30tane resim 5-10sayfa da yazı başka bişi yok kaç oldu MB söleyiyim mi?3,483GB oldu bu kadar artarmı yaa olmas bileniniz wrsa lllllüüüüütttfffeeennn

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

yaw kardesim allah rızası için bana birisi 4GB kaç Mb yapar bunu bana sölerseniz sewinirim zaten ttnetin yaptığı işte bu kadar olur aylık 4GB diolar ama sınırı aştığımız zaman parasını çatır çatır alıolar.K ardesim o zaman bi sistem yapın kotalılar kota aşamasın !!!!!!!!!!!!!

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

1GB = 1024 MB yapar yani

1024 x 4 = 4096 MB yapar.

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

ya bunu göre göre zengin olanların yorumu yok mu normal ***** tane site dolaştım % 90 herkes şikayetçi.artı telefon faturasına da yansı***** 3 ay sonun da 0 lira fatura ile karşılaştım.son 2 fatura da 40 geldi kotayı aşmadığım halde ama 70-80 gelen var bu adaletsizlik heralde üzüldüm bu arkadaşlar iç***** yüzden ben de dava açıp imza toplayacağım.sessiz kaldıkça tepemize çıkı***** emekci arkadaşlarım para kolay kazanılmı***** nedir bunun sermayesi ne satıyorlar bize,herkes toplu halde adsl kullanmayacağım iptal ettireceğim diye dilekçe yazarsa sömürmeyi o zaman bırakı***** hakkımızı kullanalım.

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

adsl ve sabit ücret hakında bir şikayet”debende ya dünyanın hangi yerinde kulanmiyan bir malın ücretı alınsın böyle bişi olurmu ben yalınız adsl kulanmak istiyurum ama telefun hatı için sabit ücret adı altında bizde her ay bizim rızamız olmadan para alıyurlar böyle bişinin olmaması lazım inşelah birgün şimdiki hükümet bunu görür birgün düzetir saygılar

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

ben bu ay kotayı aşmadığım halde aylık ücret 61.25 ytl geldi normalde aylık 29 ödüyordum bu işten hiçbişey anlamadım kullanmadığım seyin parasını neden ödüyeyim ki ? dava açcam zaten böle giderse….

" Yeni Adsl Fiyatları Açıklanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Adsl Fiyatları Açıklanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Adsl Fiyatları Açıklanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  2. 2 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  3. 3 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  4. 4 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  5. 5 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  6. 6 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  7. 7 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  8. 8 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme
  9. 9 Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı? Asus ROG Phone 5 vs Black Shark 3: Hangisini almalı?
  10. 10 Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi! Samsung M5 ve M7 Akıllı Monitör incelemesi!