Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar


09 Mayıs 2020 Cumartesi 10:55
Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar

Bildiğiniz gibi Corona virüsü salgını her yerde aksaklıklara yol açıyor. Etkinlikleri, filmleri ve birçok şeyi etkileyen bu salgın elbette Apple gibi büyük şirketleri de etkiliyor. Apple’ın bu yıl içinde AirPods‘un güncellenmiş bir sürümünü yayınlama planı Corona virüsü salgını nedeniyle ertelendi. Birçok erteleme kararının gelmesiyle birlikte Apple da bu furyaya katılmış oldu.

Apple AirPods erteleme kararı

Geçenlerde analist Jon Prosser Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımla Apple’ın yeni MacBook Pro’suyla birlikte mayıs ayında yeni AirPods’larını tanıtabileceğini söylemişti. Bu tahminleri ışığında tanıtılmayan kulaklıkların gelecek yıl karşımıza çıkması bekleniyor.

Apple’ın geçenlerde LED iPad Pro için erteleme kararını görmüştük. Beklenenden daha geç çıkacağı söylenen bu ürünlere şimdi de Apple AirPods ekleniyor. Nikkei Asian Review tarafından hazırlanan yeni bir rapora göre, yeni AirPods’un bu yıl gelmeyeceği söyleniyor.

Apple AirPods erteleme

Apple analisti Ming-Chi Kuo son raporunda üçüncü nesil AirPods’un seri üretimine 2021 yılının ilk yarısında başlayacağını söylemişti. Kuo, ayrıca Apple’ın yüksek kaliteli kulak üstü kulaklıklarının 2020’nin ortalarında seri üretime girmesini bekliyor.
Apple AirPods erteleme

Görünüşe göre üçüncü nesil AirPods Pro seri üretimi 2021’in ilk yarısında başlatılacak. İkinci nesil AirPods Pro seri üretimine ise dördüncü çeyrekte başlanacak ve bu süreç 2022 yılına kadar devam edecek. Bunun yanında Beats modelinin de bu yıl gelmesi bekleniyor. Bir de belki AirPods X, BeatsX benzeri tasarımla eylül ya da ekim ayında karşımıza çıkabilir. İlerleyen günlerde Apple’ın yeni hamlelerini hep birlikte göreceğiz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Apple AirPods modelleri için beklenmeyen karar ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
  2. 2 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
  3. 3 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
  4. 4 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
  5. 5 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
  6. 6 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
  7. 7 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar
  8. 8 Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe Elindeki telefonu görmeden bil! Ofiste körebe
  9. 9 Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak! Tek telefonda iki WhatsApp çalıştırmak!
  10. 10 Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video) Apple'dan bir zam daha! Servis ücretleri değişti (Video)