Okunma

Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu!


13 Eylül 2018 Perşembe 09:55
Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu!

Yeni Apple teknik servis ücretleri paylaşıldı. Telefonunuzu kılıfsız kullanmayı mı düşünüyorsunuz? Bizce bir daha düşünün deriz.

Fiyatlar can yakıyor

Dün akşam, Apple etkinliğinden sonra yüksek oranda zam alan tüm Apple ürünlerinin ardından Apple teknik servis ücretleri de güncellendi. Henüz yeni iPhone modellerinin Türkiye fiyatı mevcut olmasa da, cihazlardan önce teknik servis ücretleri paylaşılmış durumda. Aslında teknik servis ücretlerini gördükten sonra, yeni iPhone modellerinin fiyatlarını da az çok tahmin edebiliyoruz.

apple teknik servis 3

Fiyatlar görebileceğiniz üzere hayli uçuk rakamlar.

Biraz aşağıda ise pil değişim ücretlerini görüyoruz

apple teknik servis 2Buradan da görebileceğiniz üzere artık yeni iPhone cihazlarınıza tabiri caizse gözünüz gibi bakmanız gerekmekte. En ufak bir teknik servis işi için bile, yüksek ücretler ödemeniz işten bile değil.

Bir diğer konu ise etkinlikte ısrarla yeni iPhonelar’ın en dayanıklı ve en uzun kullanım ömrü vaat eden cihazlar oldukları üstünde durulmuş olsa da, fiyatlardan önce teknik servis fiyatlarının ortaya çıkması da işin bir başka ironik kısmı. Bu durum, ülkemiz için spesifik bir durum olabilecek olsa da Türk kullanıcıları için nasıl bir imaj oluşturabilecekleri hakkında bir fikrimiz yok.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu!”

  1. ilker dedi ki:

    Bu kadarıda apartı.Apple türkiye iyice şaşırdı

" Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Apple teknik servis ücretleri belli oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "