Okunma

Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir!


01 Ağustos 2015 Cumartesi 05:00
Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir!

Apple, kendinden alışılmadığı üzere Apple TV ürününü uzun bir süredir yenilemekten yana adımlar atmıyor. En son WWDC 2015 kapsamında, Apple TV’nin yenileneceği tahmin ediliyordu ancak bu tahminler de karşılık bulmadı. Son gelen bilgilere göre ise Apple, Eylül ayında gerçekleştirmesi beklenen etkinlik kapsamında iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinin yanında, yepyeni bir Apple TV ürününü de duyurabilir.

Yeni Apple TV, iPhone 6s ile beraber tanıtılabilir!

Bilindiği gibi Apple, yeni iPhone modelleri için tanıtım tarihi olarak her yılın Eylül ayını tercih ediyor. 2015 yılı için de geleneği bozmayacağı, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerini Eylül 2015 ortalarında tanıtması bekleniyor.

15-08/01/news_2-yeni-apple-tv-2015-iphone-6s-ile-beraber-tanitilabilir-2015.jpg

Yeni Apple TV Çıkış Tarihi!

Bu beklentiler arasına Apple TV ürünü de eklenmiş oldu. Zira iddialara göre Apple, yenilediği Apple TV ürününü Eylül etkinliğinde tanıtacak.

Apple’ın, yeni Apple TV ürünü ile üzerinde geliştirmelerine devam ettiği HomeKit kapsamında, farklı yenilikler içeren detaylarla ve daha ince ve çok portlu yapısıyla dikkat çekeceği de konuşulanlar arasında.

15-08/01/news_1-yeni-apple-tv-2015-iphone-6s-ile-beraber-tanitilabilir-2015.jpg

Ülkemizde de doğrudan Apple TR tarafından satışı devam ettirilen Apple TV, 2015 kapsamında merakla yenilenmesi beklenen ürünler arasında yer alıyor. Eylül ayı ortasındaki etkinlik ile bu beklentilerin ne derece cevap bulacağı, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile birlikte ortaya çıkmış olacak.

:: Apple TV hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Apple, iPhone 6s etkinliğinde, ayrıca Apple TV ürününü de güncelleyecek mi?
yazarEren Ertem

1997 yılında ilk bilgisayarı ile içine girdiği teknoloji dünyasına, Elektrik-Elektronik Mühendisliği ile devam ediyor. Ayrıca Bilim ve Teknoloji ile ilgili araştırma yapmak ve makaleler hazırlamak, başlıca uğraşları arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Apple tv retina ekranla nasıl gelsin insanı güldürüyorsunuz

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Apple tv retina ekranlı vede 8K ile gelmesi gerekir

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Optik ses çıkışı ve Ethernet portu kaldırılmamalı.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  samsung yoluna gidiyor appleda tv işlerine girdi otomabile karışıyor tvyede giriyor 🙁

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Konsept güzel olmuş kumandası dahil. Ama kumandasını öyle yapmazlar gibime geliyor.

" Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Apple TV, iPhone 6s ile Tanıtılabilir! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "