Okunma

Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express


27 Ocak 2014 Pazartesi 09:05
Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express

Ödeme sistemlerinde uluslararası çözüm ortağı PayU ile Türkiye’nin ulusal dijital cüzdanı BKM Express internetten alışveriş yapan kart kullanıcıları ve e-ticaret sektörüne katkı için işbirliği yaptı.

Bu işbirliği çerçevesinde artık PayU ile çalışan e-ticaret firmaları hiçbir ek ücret ödemeden, bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen BKM Express’i müşterilerine yeni bir ödeme seçeneği olarak sunabilecek. İnternet üzerinden kart bilgisi paylaşmadan alışveriş imkânı sağlayan, hızlı ve kolay bir ödeme sistemi olan BKM Express sayesinde firmalar, müşteri memnuniyetini ve satışlarını artırabilecek.

PayU üye işyerleri BKM Express entegrasyonunu gerçekleştirdiğinde işlemler PayU’nun sağladığı sanal POS’lar üzerinden geçecek. Ayrıca PayU sistemine entegre ettiği kendi sanal POS’larıyla PayU’nun katma değerli hizmetlerinden faydalanan firmalar ek bir entegrasyon çalışması yapmadan BKM Express’i de ödeme seçeneği olarak müşterilerine sunabilecek.

:: PayU & BKM Express ortaklığı size ne gibi avantajlar sağlayacaktır?
yazarAli Aydoğdu

Yıllardır SDN Forum'da yöneticilik yapan Ali, artık teknoloji dünyasındaki son dakika gelişmeleriyle de sizlerle olacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express”

  1. DİAZEM dedi ki:

    Şifreniz sadece rakamlardan oluşmalıdır dedi ve direk sildim.

" Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Bir Ödeme Seçeneği: BKM Express ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "