Okunma

Yeni Bir Ürün Adobe Stock!


17 Haziran 2015 Çarşamba 15:00
Yeni Bir Ürün Adobe Stock!

Adobe Creative Cloud uygulamarı için büyük bir güncelleme yayınladı ve ürünler 2015 sürümlerine ulaştı. Ancak bununla da yetinmeyen Adobe, stok fotoğraf alanında da kendini gösterdi ve Adobe Stock’u duyurdu.

Daha önceden $800 milyon dolar’ı nakit ödeyerek aldığı Fotolia firmasıyla birlikte bu alanda da bir şeyler yapacağının sinyallerini veren Adobe bu hamlesiyle soru işaretlerini de ortadan kaldırdı. Fotolia’nın yoluna devam etmesine de izin veren Adobe, görünen o ki sadece hizmetlerini doğrudan Fotolia hizmetlerine entegre etmiş.

Creative Cloud Uygulamalarından Doğrudan Erişim

Creative Cloud uygulamalarına gelen güncelleme, uygulamalardan ayrılmadan Adobe Stock’daki fotoğraflara doğrudan erişmenize olanak sağlıyor ve zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra, işlerinizi kolaylaştırıyor.

15-06/17/adobe-stock-2-1434551396.png

Creative Cloud Kullanıcılarına İndirim

CC kullanıcıları, Adobe Stock aboneliklerinde %40’lık bir indirim fırsatı da yakalıyor. Normal kullanıcılar ayda 10 resim için 50$ ödeyecekken, CC kullanıcıları ayda 30$ ödeyecekler.

15-06/17/adobe-stock-prices.png

Sadece bunlarla yetinmeyen Adobe, IOS için Hue CC uygulamasını da duyurdu. Android kullanıcıları için de Photoshop Mix, Brush CC, Shape CC ve Color CC uygulamaları da dün duyurulmuştu.

:: Adobe Stock hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSinan Sarıhan

Marmara Üniversitesinde İngilizce Öğretmenliği okuyan Sinan, teknolojinin tüm alanlarına ve bilime özel bir ilgi duyuyor ve dünyayı iyi yönde değiştirebilmenin teknoloji vasıtasıyla mümkün olacağını düşünüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Bir Ürün Adobe Stock!”

  1. 0mrdr5 dedi ki:

    50 dolar profesyonel kullanýcý için bile çok fazla yahu. Bu arada stock ne iþe yarar onunla ilgili hiçbir þey yok haberde google’a yazýp öðrendim mecbur

  2. SDN Okuru dedi ki:

    oha oldu başka derdi var mı

" Yeni Bir Ürün Adobe Stock! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Bir Ürün Adobe Stock! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Bir Ürün Adobe Stock! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "