Okunma

Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor


21 Ocak 2016 Perşembe 13:11
Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor

Erkekler günlük faaliyetlerini hızlı ve etkili bir şekilde yapmayı tercih ediyor. Tabii ki tıraş içinde aynı durum söz konusu…

Düz elekli folyo uca sahip hassas bir tıraş makinesi, yüzünüzde daireler çizerek gezdirmek zorunda olduğunuz döner başlıklı bir tıraş makinesinden daha iyi sonuçlar veriyor.

Braun‘un her kullanımda verim ve konfor sunan elekli tıraş makineleri hemen hemen her kılı kesmek ve tıraştan kaynaklanan rahatsızlık hissini azaltmak üzere tasarlanmıştır.

16-01/21/ekran-resmi-2016-01-21-151908.png

En teknolojik traş makinesi

Braun‘un teknolojik olarak en gelişmiş tıraş makinelerinden olan 7 Serisi, doğrusal hareketlerle kontrollü bir şekilde aşağı ve yukarı hareket ederken yüzdeki tüm kılları yakalıyor.

Döner başlıklı bir tıraş makinesi ile karşılaştırıldığında; aynı alanda defalarca daire çizer gibi hareket ettirmeniz gerektiğinden tıraş sonunda cildiniz daha fazla tahriş oluyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak için yeni Braun 7 Serisi ile tek aktif tıraş alanına odaklanabilir, her hareketinizde makinenin değdiği kılları daha etkili bir şekilde kesebilirsiniz.

Elekli folyo tıraş makinelerinin esnek başlığı yüz hatlarına uyum göstererek döner başlıklı bir tıraş makinesine göre ilk harekette %32 daha fazla tıraş alanına ulaşmanızı sağlıyor. Yeni Braun 7 Serisi döner başlıklı tıraş makinelerinden neredeyse iki kat daha etkilidir.

:: Bir traş makinesinden beklentileriniz neler?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Philips sensotouch 1260 ***** kaydi trasi 5dk da ***** falan hikaye.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaşlar bende bu var 9090 var 9095 var şimdi daha bunlarlarla kalmışsınız

 3. SDN Okuru dedi ki:

  3 senedir var ve ben 1 senedir kullanıyorum. Bir ürünü tanıtacaksanız yeni ürünlar olmalı bunlar

 4. SDN Okuru dedi ki:

  jiletin yerini tutmaz hacı,ama günümüzde erkeklerin (ben de dahil) kirli sakal bıraktıklarını varsayarsak 50-60 ₺ bandın da burun ve sakal icin uygun fiyatlı ürünler mevcut ! 300-500 ₺ verince sinekkaydı olmuyor gardaş

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bu mudur yani? "Dairesel traş makinelerine göre daha az tahriş ***** kendi kendini tamizlemesinden bahsetmemişsiniz, ki bu özellik çoktan beri vardı. İyice reklama döntünüz işi. Onu da adam gibi yapamıyorsunuz!

" Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Braun 7 Serisi Göz Dolduruyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "