Okunma

Yeni CES 2018 seminerinde dünyaca ünlü CEO’lar boy gösterecek


15 Aralık 2017 Cuma 11:45
Yeni CES 2018 seminerinde dünyaca ünlü CEO’lar boy gösterecek

CES 2018‘in sahibi ve düzenleyici firması olan Consumer Technology Association yeni keynote seminerinin duyurusunu yaptı. Düzenlencek bu özel etkinlikte A&E Networks CEO’su Nancy Dubuc, Comcast Cable Reklamcılık başkanı Marcien Jenckes, Discovery Communications CEO’su David Zaslav, LionTree LLC CEO’su Aryeh Bourkoff, Global Brand Development’tan Kristin Patrick, MediaLink Başkanı ve CEO’su Michael E. Kassan ve yine aynı şirketten Yardımcı Başkan Wenda Harris Millard ve son olarak YouTube’tan Robert Kyncl bulunacak.

CES 2018 C Space ile sektörün değişimini irdeleyecek

MediaLink’in sunumuyla düzenlenece olan C Space semineri, iş dünyasında medyanın, marketing’in, reklamcılığın ve eğlencenin nasıl ve ne ölçülerde değiştiğini irdeleyecek. C Space semineri tüm dünyadan yenilikçi iş adamlarını ve onların şirketlerini, market uzmanlarını ve market trendlerini ortak noktada buluşturacak.

C Space semineri 9-12 Ocak 2018 tarihleri arasında Las Vegas’ta bulunan Monte Carlo Park Theater‘da düzenlecek.
yazarTolga Cem Küçükyılmaz

ShiftDelete.Net Genel Yayın Yönetmeni ve teknoloji uzmanı Tolga Cem Küçükyılmaz, 10 senedir en yeni teknolojileri ve ürünleri, sizlere aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni CES 2018 seminerinde dünyaca ünlü CEO’lar boy gösterecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni CES 2018 seminerinde dünyaca ünlü CEO’lar boy gösterecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni CES 2018 seminerinde dünyaca ünlü CEO’lar boy gösterecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "