Okunma

Süper Kahramanlar Toplanıyor


25 Haziran 2009 Perşembe 08:41
Süper Kahramanlar Toplanıyor

Cryptic Studios tarafından geliştirilen Champions Online, süper kahramanları MMORPG kültürüyle buluşturuyor. Kullanıcılar, bir karakter tasarlayarak girdikleri Champions Online dünyasında, çeşitli özel güçler kazanmak ve varolanları geliştirmek için çaba sarf ediyor. Kimi zaman yerin derinliklerindeki bir mağarada bulabilecekleri özel yetenekler, kimi zaman da büyük bir kahramanın lahitinde yer alıyor.

Özel yetenekler kazanarak en güçlü olmaya çalışılan oyunda, gizli tesislerde birtakım deneylerden geçerek de gücünüzü güç katmanız mümkün. Eylül ayında piyasaya sürülecek olan bu yeni yapım ile ilgili beta testler başladı. Ayrıntılı bilgiyi www.champions-online.com‘dan edinebileceğiniz yapım ile ilgili yeni bir video da yayınlandı. Yeni trailer’da, oyunda bulunan gizli sığınaklar gözler önüne seriliyor.

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/6284/t_championso_excl_lairs.flv#

:: Champions Online ilginizi çekiyor mu?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Süper Kahramanlar Toplanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Süper Kahramanlar Toplanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Süper Kahramanlar Toplanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "