Okunma

Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak?


24 Haziran 2009 Çarşamba 12:29
Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak?

Henüz Chrome’da kullanılmasa da, açık kaynaklı tarayıcı projesi Chromium’un son sürümlerinde gözlenen yeni sekmeler, Chrome‘un da geleceği hakkında ipuçları taşıyor. Sekize indirilen önizleme sayfalarının yanına iki tane de seçime bağlı bileşen eklenmiş görünüyor.

Sekmeleri Kolayca Düzenleyin

Geçmiş aktiviteler listesi son ziyaret edilen üç sayfayı ve indirilen dosyaları gösterirken, öneriler bölümü de Google‘ın tarayıcı geçmişinize göre yaptığı önerileri barındırıyor.

Önizleme pencerelerini düzenlemek de sadece sürükleyip bırakmak kadar basite indirgenmiş durumda. Yeni sekmelerin çalışma mekanizmasını aşağıdaki videoda daha detaylı görebilirsiniz:

#2009_06_24_chrome.flv#

:: Chrome’da bu sekme sistemini görmek ister misiniz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sekmeyle alakasi ne sekmeler eskisi gibi yukarda

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bu chrome tekel olacak yakında.. basit, anlaşılır ve kullanıcıyı yormayan bir yapı.. son derece harika!

" Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Chrome Sekmeleri Böyle mi Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "