Okunma

Yeni Creative Zen Krystal


16 Temmuz 2008 Çarşamba 21:00
Yeni Creative Zen Krystal
Uzak Doğulu teknoloji meraklıları, yakın zamanda yeni bir Zen modeliyle daha tanışacak. Creative Hong Kong sitesinde gözlenen yeni Zen Krystal, 4 GB kapasite, mavi OLED ekran, FM radyo, MP3 ve WMA desteğinin yanı sıra, Nike+ benzeri bir mesafe ve hız ölçer (pedometre) gibi özelliklere sahip. İçinde bazı oyunlar da yüklü gelecek olan Creative Zen Krystal ile ilgili henüz bir fiyat veya çıkış tarihi bilgisi yok. Yani yapılabilecek en iyi şey fotoğrafına bakıp beklemek.

Bilgi İçin: Creative
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Creative Zen Krystal konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Creative Zen Krystal ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Creative Zen Krystal ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "