Okunma

Yeni Duvar Kağıtları


08 Eylül 2009 Salı 21:00
Yeni Duvar Kağıtları

Görselliğin her alanda karşımıza çıktığı şu günlerde, sürekli bilgisayar başında çalışan kullanıcıların gündelik rutin içinde ele alabilecekleri güzel bir değişiklik olan duvar kağıtları, çalışma alanlarının tazelenmesi anlamına geliyor. Saatlerce karşısında oturduğumuz ekranda daha renkli ve canlı sahneler görmek istiyorsanız sizin için derlediğimiz duvar kağıtlarını indirerek kullanabilirsiniz. Bugünkü temamız balonlar.


Orjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayınOrjinalini görmek için resmin üzerine tıklayın

:: Beğendiğiniz duvar kaıtlarını forumda bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yeni Duvar Kağıtları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    duvar kağıtlarını çok sevdim ve beğendim teşekkürler.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    almanya’daki uçan balon festivali fotoğrafları…

  3. SDN Okuru dedi ki:

    usta bunların hepsi birbirinden güzel. hep binmek istemişimdir:) nevşehirde varmış peri bacalarında. fakat bir binmelik 100 euroymuş. :D:

" Yeni Duvar Kağıtları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Duvar Kağıtları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Duvar Kağıtları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "