Okunma

Yeni Gears of War’ın Yapımına Başlandı


30 Ocak 2014 Perşembe 11:00
Yeni Gears of War’ın Yapımına Başlandı

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde yayınladığımız bir haberde, Microsoft‘un Gears of War‘ın tüm haklarını Epic Games‘ten satın aldığını sizlerle paylaşmıştık.

Epic Games‘le olan bağını koparan ve Gears of War ismini, bünyesindeki Black Tusk isimli stüdyoya emanet ettiğini açıklayan Microsoft vakit geçirmeden yeni oyunun yapımına başlamış.

Black Tusk‘un yetkili isimlerinden Phil Spencer konu ile ilgili yaptığı açıklamada yeni Gears of War oyununa geçen hafta başladıklarını doğruladı.

Büyük ihtimalle Black Tusk‘ın geliştirdiği Gears of War oyunu Xbox One‘a özel olacaktır. Zira oyunun gelişim aşamasının en az bir sene süreceğini düşündüğümüzde, yapımın bu senenin son çeyreği yada 2015‘in ilk çeyreğinde yayınlanacağını varsayabiliriz.

:: Gears of War serisinin Epic Games’ten alınması sizce doğru bir karar mıydı?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Gears of War’ın Yapımına Başlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Gears of War’ın Yapımına Başlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Gears of War’ın Yapımına Başlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "