Okunma

Yeni Heavy Rain Karakterleri Açığa Çıkıyor


11 Ağustos 2009 Salı 06:30
Yeni Heavy Rain Karakterleri Açığa Çıkıyor

Quantic Dream’in geliştirdiği Heavy Rain: The Origami Killer‘da dört adet oynanabilir karakter bulunacağı daha önce açıklanmıştı. Ancak bu karakterlerden yalnızca iki tanesi hakkında bilgi veren yapımcılar, diğer oynanabilir kişileri de yakında tanıtacak.

Bir FBI ajanı ve bir gazetecinin yer alacağı yapımdaki diğer karakter de, önümüzdeki iki hafta içerisinde gerçekleştirilecek olan GamesCom ve Tokyo Game Show‘da tanıtılacak. Paris merkezli oyun geliştiricisi olan ekip, Heavy Rain’i bir korku/gerilim filmi kıvamında hazırlıyor. 

Son derece gerçekçi grafikleriyle, yayınlanan her bir görselinin ilgi topladığı yapımda, insan duygularını yansıtabilen surat modellemeleri bulunacak. Gördüğünüz karakterin hangi ruh halinde olduğunu yüzünden anlayabileceğimizi belirten yapımcılar, Heavy Raing: The Origami Killer’ı yalnızca PlayStation 3 için geliştiriyor. Merakla beklenen yapım ile 2010’un çeyreğinde buluşacağız.

:: Heavy Rain’in grafikleri için ne düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Heavy Rain Karakterleri Açığa Çıkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Heavy Rain Karakterleri Açığa Çıkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Heavy Rain Karakterleri Açığa Çıkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "