Daha Fazla Bilgi, Daha Düşük Maliyet


10 Mart 2009 Salı 10:46
Daha Fazla Bilgi, Daha Düşük Maliyet

HP, bu sabah düzenlediği basın toplantısıyla SAN Sanallaştırma Hizmetleri Platformu 2.1 (SVSP 2.1) ile birlikte yeni HP 6400/8400 StorageWorks Kurumsal Sanal Dizi ailesini ve yakın zamanda satın aldığı Lefthand Networks çözümleriyle genişlettiği yeni veri depolama sanallaştırma çözümlerini tanıttı.


HP MEMA Bölgesi Veri Depolama ve İş Geliştirme Yöneticisi Ian Corbett, yeni kurumsal çözümleri tanıttı.

HP StorageWorks Kurumsal Sanal Dizi 6400 ve 8400 (EVA6400 ve EVA8400) ailesi kurumsal müşterilere yönelik güvenilir, kolay kullanılan ve uygun maliyetli bir veri depolama çözümü olarak tanımlanıyor. Daha az kaynakla daha fazla veri depolama kapasitesi yönetmek üzere dizi yönetim görevlerini bir araya getirip otomatikleştirmek amacıyla tasarlanan ürün, kapasitenin yanı sıra performans için de optimize edilen bu sanallaştırılmış veri depolama sistemi uygulama talebine göre otomatik olarak genişliyor ya da daralıyor. Entegre veri koruma yazılımı da hizmetlerde kesinti yaratmadan çoklu diziler arasında gerçek zamanlı veri kopyalama, geçiş ve hızlı geri yükleme hizmetleri sağlıyor. EVA6400 ve EVA8400 veri depolama maliyetlerini yüzde 50’ye varan oranlarda azaltıyor.

Yeni Şirket Ne Getiriyor?

HP MEMA Veri Depolama İş Geliştirme Yöneticisi Ian Corbett‘in de katıldığı toplantıda ayrıca Ekim ayında satın alınan LeftHand Networks hakkında da bilgi verdi. Bu alımla birlikte özellikle iSCSI tarafında oldukça güçlendiklerini belirten Corbett, Lefhand Networks’ün ürünlerinin satışına Nisan ayından itibaren başlayacaklarını da belirtti.

Lise Öğrencileri İş Başında

Sunum sırasında ürünlerin kullanım kolaylığını göstermek amacıyla bir de video yayınlayan Ian Corbett, bu videonun bağımsız test şirketleri tarafından lise öğrencileri kullanılarak yapıldığını belirtti. HP StorageWorks ve iki rakibinin ürünleri üzerinde bir dizi işlemi gerçekleştiren lise öğrencileri hız ve kolaylık açısından ürünleri değerlendirdiler.

:: Kurumsal veri depolama deyince aklınıza ne geliyor?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Daha Fazla Bilgi, Daha Düşük Maliyet konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Daha Fazla Bilgi, Daha Düşük Maliyet ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Daha Fazla Bilgi, Daha Düşük Maliyet ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
  2. 2 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
  3. 3 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
  4. 4 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
  5. 5 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!
  6. 6 Rode NT-USB Mini inceleme! Rode NT-USB Mini inceleme!
  7. 7 PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk! PlayStation 5'te Trabzon'u savunduk!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Apple Watch Series 6 inceleme! Apple Watch Series 6 inceleme!
  10. 10 Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü? Apple Gündem: Apple M1 işlemcisi ne kadar güçlü?