Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları!


28 Mart 2020 Cumartesi 21:20
Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları!

Dizi ve film denildiğinde ilk akla gelen platform olan Netflix, insanlar tarafından çok fazla rağbet görmeye devam ediyor ve eğer aboneyseniz gizli Netflix kodlarını bilmenizde fayda var. Aslında gizli Netflix kodları, ana menülerden erişilemeyen belirli türlere göz atmak için kullanılan sayısal etiketlerdir.

Gizli Netflix kodları Netflix’i çok daha kullanışlı hale getiriyor. Kullanılabilir içerik miktarı göz önüne alındığında, bu kodlar olmadan gerçekten sevdiğiniz şeyleri bulmak size zor gelebilir. Bu haberimizde sizler için hazırladığımız yeni içerik bulmanıza yarayan gizli Netflix kodları listesini paylaşacağız.

Gizli Netflix kodları nasıl kullanılır?

Farklı kategorilerdeki Filmleri, dizileri ve televizyon şovlarını bulmak istiyorsanız Netflix kodlarını kullanmak için, tarayıcınıza aşağıda paylaşacağımız kodlardan herhangi birini [CODE] yerine kendi türünüzdeki doğru numarayı yazın:

 – http://www.netflix.com/browse/genre/[CODE]

1. Sanat filmleri – 29764

En ünlü Hollywood film yapımcıları, mali kayıpları iade etmekle yükümlü içerikler üzerinde risk almak istemiyorlar, bu nedenle Sanat filmleri normalde büyük stüdyoların dışında üretiliyor. Genellikle bu filmlerin doğası gereği deneyseldirler ve sanat filmleri seven kişilerin vazgeçilmez bir kategorisi olabilir.

2. Biyografik belgeseller –  3652

Biyografik belgeseller insanlara ilham verebilir ve şok edebilir. Dünyanın en ünlü ve ilginç insanlarından bazıları hakkında filmler yapıldı. Kesinlikle göz atmaya değer Netflix kategorilerinden biridir.

3. Kitaplardan uyarlanan dramalar – 4961

Birden fazla kitaplardan kitaplardan filmler insanların dikkatini çekti. Bu kitapları okuyarak günler bazen de haftalar süreceğine saatler içinde uyarlanan filmleri izlemek bazı insanlara eğlenceli geliyor. Kitaplardan uyarlanan drama sevenler için güzel bir kategori seçimi olabilir.

4. Sosyal konulu dramalar – 3947

Sosyal konulu dramalar, toplumsal çekişme, adaletsizlik ve çatışmayı halkın bilincine getirebilmenin en güzel yolu olarak nitelendirilir. Sosyal konulu dramalar, son yıllarda, köleliğe, kadın haklarına ve sınıf savaşlarına dayanan filmler Hollywood’da dalgalanmalar oluşturduğu bir patlama yaşadı. Sosyal konulu drama sevenler için güzel bir kategori seçimi olabilir.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları!”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  +7 şeyleri de bulursanız sevinirim

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Gay, lesbian filmlerini nasil kapatiyoruz?

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Kapatamazsın skdkxkxk

   1. Anonim dedi ki:

    fsdjfhksfhkjshfkjsdfjsdhfjasdhfosdhfo

 3. Anonim dedi ki:

  İyi de zaten açınca, izlediğimiz şeyler bunlar, neden bu kodları yazalım ???

 4. Anonim dedi ki:

  Neyseki adblocker var galeri habere cozum 🙂

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Smart tv netflix uygulamasında kullanabiliyor muyuz? Yoksa sadece tarayıcı olarak açınca mı çalışıyor?

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

   Tarayıcıda yazabiliosun smart uygulamasında yazabileceğin bir alan yok.

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Vpn değiştirince Amerikadaki içerikleri açıyordu bir zamanlar hala öyle mi bilmiyorum fakat videolar açılmıyor malesef mesela Friends Türkiyede yok ama Amerikada var.

" Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni içerikler bulabileceğiniz gizli Netflix kodları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "