Okunma

Yeni iPad tabletler gecikiyor!


24 Şubat 2017 Cuma 15:00
Yeni iPad tabletler gecikiyor!

Apple tarafından yeni 10.5 inç ve 12.9 inç iPad tabletlerin Mart ayındaki bir etkinlikte tanıtılması bekleniyordu, ancak son iddialar bunun tersini söylüyor. Peki, Apple iPad’ler için beklenen güncel tarih ne?

10.5 ve 12.9 inç iPad’ler gecikiyor, 9.7 inç geliyor!

Son iddialara göre, 10.5 inç ve 12.9 inç iPad tabletler Mart ayında duyurulamayacak olsa da giriş seviyesi 9.7 inç iPad modeli Mart ayı içerisinde duyurulabilir. Konuyla ilgili bilgilerin ise, tedarikçilerden edinildiği ifade ediliyor.

10.5 inç ve 12.9 inç iPad’lerin çıkış tarihi olaraksa, Mayıs veya Haziran aylarından bahsedilmekte. Bu tabletlerin seri üretimine bu yılın ikinci yarısında başlanacağı söyleniyor. Öte yandan bir diğer kaynak ise, sadece 10.5 inç modelin yetişmeyeceğini; yeni 7.9 inç, 9.7 inç ve 12.9 inç iPad modellerinin Mart ayı etkinliğiyle tanıtılıp piyasaya sürüleceğini ileri sürüyor.

17-02/24/yeni-ipad-modelleri-02.jpg

Özellikle 12.9 inç iPad’lerin piyasada bulunamaz hale gelmesi ve ABD, Kanada, Avustralya, Fransa, Almanya ve Japonya gibi ülkelerde teslimatların 2-3 haftayı bulması, modelin yenileneceği konusundaki inancı pekiştiriyor.

Yeni 10.5 inç iPad modelinin, iPad tablet ailesinin yeni amiral gemisi modeli olacağı ve kenardan kenara ekran sunacağı söylenmekte.

:: Yeni iPad tabletlerden beklentileriniz neler?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Yeni iPad tabletler gecikiyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ya pc olsun yada yok olsun.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bende bir tablet var canavar Sony Xperia z3 tablet compact. Varsin geciksin.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Artık 4.000 den gelir bize en ucuzu 🙂

 4. SDN Okuru dedi ki:

  iPad'lerin tablet olduğunu bilemeyecek kadar cahil miyiz ? Sen okurunu küçük mü görüyorsun ?

" Yeni iPad tabletler gecikiyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni iPad tabletler gecikiyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPad tabletler gecikiyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "