Okunma

Yeni iPhone OS’e Güncelleme


09 Ekim 2009 Cuma 06:39
Yeni iPhone OS’e Güncelleme

Son 2 aydır yeni iPhone OS 3.1‘i iyice öğrenen kullanıcılar, gün geçtikçe OS’te açıklar bulmaya başladı. Apple‘ın, bu açıkları kapamak amacıyla yeni bir güncelleme yayınlayacağını duyurması, şüphesiz ki en çok kullanıcıları sevindirdi. Apple, bu sabah itibariyle yeni iPhone OS 3.1.2‘yi yayınladığını duyurdu ve iPhone kullanıcılarını da daha fazla bekletmemiş oldu.

Yeni güncellemeyle birlikte, düzeltilen hatalar şunlar:

:: Ara ara ortaya çıkan, telefonun uykudan uyanamama sorunu
:: Telefona reset atıldığında yaşanan bağlantı sorunu
:: İnternetten video izlerken yaşanan çakılma sorunu

Bu güncelleme ile birlikte giderilen hatalar, tüm iPhone OS 3.1 kullanıcılarında yaşanmadığı için, sadece sorunu deneyim eden kullanıcıların OS 3.1.2 güncellemesi yapmalarında bir sakınca yok. Kısacası bu güncelleme, tüm iPhone OS 3.1 ahalisini ilgilendirmiyor.

:: Apple’ın iPhone satış stratejisini nasıl değerlendiriyorsunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni iPhone OS’e Güncelleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni iPhone OS’e Güncelleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPhone OS’e Güncelleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "