Okunma

Yeni iPhone’da Videolu Konuşma mı olacak?


22 Şubat 2010 Pazartesi 08:59
Yeni iPhone’da Videolu Konuşma mı olacak?

Şu sıralar iPad‘e yöneltilen kötü eleştiriler yüzünden sıkıntılı günler geçiren Apple, başarıyı eski bir ürünü daha da geliştirmekte arıyor. Firma, yeni nesil iPhone’a birçok kullanıcının beklediği özellikleri eklemeyi düşünüyor. Bunlar arasında en merakla bekleneni ise videolu konuşma yapma özelliği diyebiliriz.


Sızdırılan bu fotoğraflar iChat’in varlığını kanıtlıyor

Hedefte önce iPhone var

İnternette sızdırılan yeni iPhone OS SDK fotoğraflarına göre, firma yeni nesil telefonlarına bu desteği vermeye başlayacak. Framework’ü gösteren bu fotoğraflarda iPhone 4G‘nin içerisinde videolu sohbeti destekleyen bazı dosyalar bulunuyor.

Bu fotoğrafların bir süredir etrafta dolaşan iChat dedikodularını desteklediği iddia ediliyor. Öte yandan, geçtiğimiz günlerde Apple’ın yeni bir iPad üzerinde çalıştığıyla ilgili bilgiler basına sızdırılmıştı. iPhone’dan sonra yeni nesil tablet PC‘de de videolu özelliklerin gelmesi muhtemel görünüyor.

:: iPhone’un videolu konuşma ve sohbet özelliklerini desteklemesi bu cihazı satın almanıza neden olur mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni iPhone’da Videolu Konuşma mı olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni iPhone’da Videolu Konuşma mı olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni iPhone’da Videolu Konuşma mı olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "