Okunma

Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek?


05 Temmuz 2012 Perşembe 08:30
Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek?

Amazon Kindle Fire ilk duyurulduğunda iPad’e rakip olacağı ve hatta iPad’in tahtını devralacağı söylense de, piyasaya sürüldükten sonra hiç de beklenen etkiyi yaratamadığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yine de farklı kullanım alanları sayesinde birçok kişi tarafından satın alınan Kindle Fire, bir süredir yeni modelin satışa sunulmaması nedeniyle sessiz kalmıştı.

Aslında yine resmi ağızlardan gelen bir açıklama maalesef yok. Unwired’ın haberine göre yeni Kindle Fire temmuz ya da ağustos ayı içerisinde piyasaya sürülebilir.

Hatta yeni Kindle Fire’ın ekranının LG ve Panasonic tarafından üretileceği, metal bir kasaya sahip olacağı ve Quanta tarafından üretileceği de gelen bilgiler arasında.

Tabii Amazon’dan resmi bir açıklama gelene kadar bu bilgiler dedikodu olarak kalmaya devam edecek. Olsun, dedikoduyu kim sevmez ki?

:: Kindle Fire kullanıyor musunuz? Sizce Kindle Fire ne zaman piyasaya sürülecek?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Ne çok zengin varmış Türkiyede.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  iPad 10″ bölümünde lider Galaxy Nexus’ta 7″ bölümünde lider olur 199$ şaka gibi yav 😛

 3. SDN Okuru dedi ki:

  ipad gibi yapamıyorlar bakın binlerce android vb. var ama ipad başka..

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Amazon’ un iPad ile olan mücadelesini birde fiyat performans olarak düşünürsek bir çok kisinin merakla beklediğini söyleyebilirim. Ayrıca bu mücadele Google’ la ilham vermiş olmalı ki oda amazon’ un yolundan gidiyor.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  ipad 1 killer olur en azından 😀

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Adamlar iPad killer olamadı mecvuren 7″ tablet yapıyorlar

 7. SDN Okuru dedi ki:

  7 inchlik bir tablet icin ipad killer sloganıyla cıkmak hangi pazarlama mantıgının urunu acaba

 8. SDN Okuru dedi ki:

  hiç bir tablet ipad olamıyor, olamayacak.

" Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Kindle Fire Ne Zaman Gelecek? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "