Okunma

Yeni Mac OS X Ne Zaman Çıkar?


10 Mart 2009 Salı 07:45
Yeni Mac OS X Ne Zaman Çıkar?

Mac OS X Snow Leopard‘ın çıkış tarihi hakkında söylentiler devam ediyor. Son olarak adı geçen tarih ise 8 Haziran 2009. Apple’ın bu tarihte altı günlük bir “şirket buluşması” tertiplemesi, dedikodu kazanlarını körüklüyor.

Yeni sürümün çıkış notlarında ise daha sade arayüze sahip yeni bir QuickTime Player, Finder için yenilikler, Safari 4 beta sürümün varsayılan tarayıcı olarak kullanılması ve 64 bit’e geçiş göze çarpıyor. Bakalım yaz başında Snow Leopard ile tanışabilecek miyiz.

:: Apple Snow Leopard’ı yaza hazırlar mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Mac OS X Ne Zaman Çıkar? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Mac OS X Ne Zaman Çıkar? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Mac OS X Ne Zaman Çıkar? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "