Okunma

MacBook’lara Yeni Bağlantı Teknolojisi


06 Mayıs 2009 Çarşamba 15:51
MacBook’lara Yeni Bağlantı Teknolojisi

Apple, dizüstü bilgisayarı serisi MacBook‘larda yenilik peşinde. Her ne kadar dış görünüme yatırım yapan bir firma izlenimi oluştursa da derinden bir değişimin peşinde olduğunu herkese gösteriyor. Her ne kadar firma tarafından doğrulanmış olmasa da kullanıcıların rahat rahat her yerden internete girmesi sağlanılacak gibi görünüyor.


Tek özelliği şık görünmesi değil, tamam mı?

3G Modem Geliyor mu?

Yeni MacBook‘larda 3G bağlantısı için bir modem yerleştirilmesi gündemdeyken bunun nasıl yapılacağından çok nasıl pazarlanacağı konuşuluyor olsa gerek. Çünkü hali hazırda bir veri paketi aboneliğiyle satılan iPhone‘da olduğu gibi MacBook’larda da benzer sistem oluşturulması zor değil. Oldu olacak, Mac sahipleri telefon görüşmelerini de bilgisayarları üzerinden yapar, AT&T ile Apple‘ın iş birliği daha da büyür.

:: iPhone’u modem yapamayanlar hıncını MacBook’tan çıkartır mı?

Bilgi için: Apple
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" MacBook’lara Yeni Bağlantı Teknolojisi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MacBook’lara Yeni Bağlantı Teknolojisi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MacBook’lara Yeni Bağlantı Teknolojisi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "