Okunma

Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık!


03 Mart 2018 Cumartesi 14:43
Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık!

ShiftDelete.Net olarak okurlarımızla Bursa’da buluştuk ve MediaMarkt’ın Bursa’daki yeni mağazasını okurlarımızla birlikte açtık. Bu buluşma için de bir Vlog hazırladık!

Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık!

Bursa’da açtığı 2 mağaza ile birlikte ülkemizdeki mağaza sayısını 59’a çıkarttı. ShiftDelete.Net olarak biz de Bursa’ya gittik ve okurlarımızla buluştuk. Açılış sırasında hem okurlarımızda buluştuk hem de MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım ile mağaza açılışı sonrasında bir röportaj gerçekleştirdik.

Korupark Alışveriş Merkezi ve Carrefour Alışveriş Merkezi’nde açılan 2 mağazayla şehirdeki mağaza sayısını 5’e çıktı, 15 bin m2’lik toplam alanıyla Bursa’daki en büyük metrekareye sahip elektronik perakende markası oldu. 2017’de sergilediği başarılı performansı 2018 yılında da sürdüren MediaMarkt, Türkiye genelinde mağaza sayısını 59’a yükseltti.

Bursa’yı önemli bir yatırım merkezi olarak gördüklerini ve yatırımlarını bu doğrultuda sürdürdüklerin belirten MediaMarkt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, “MediaMarkt olarak perakende sektörünün büyümesinde ve gelişmesinde önemli bir rol oynuyoruz. Yaptığımız yatırımlarla hem ülke ekonomisine hem de şehir ekonomilerine önemli bir ekonomik değer sağlıyoruz. Bu kapsamda Bursa’da açtığımız iki yeni mağazamızla Bursa’daki en büyük metrekareye sahip elektronik perakende markası olduk ve Türkiye’deki toplam mağaza sayımızı 59’a çıkardık. Hedefimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen elektronik perakendecisi olmak. Türkiye’nin en geniş metrekareye sahip teknoloji perakendecisi konumumuzdan aldığımız güçle önümüzdeki dönemde de her bütçeye uygun ve en yeni teknolojiye sahip ürünleri tüketicilerle buluşturmaya devam edeceğiz,” dedi.

Açılış sırasında bizleri yalnız bırakmayan okurlarımızla birlikte Vlog hazırladık, onların da fikirlerine yer verdiğimiz videomuz ile sizleri baş başa bırakıyoruz. ShiftDeleteNet okurlarımızla buluşmalarımız ve Vlog içeriklerimiz devam edecek. Etkinliklerimizden haberdar olmak için sitemizi, sosyal medya hesaplarımızı ve YouTube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık!”

  1. bülent dedi ki:

    bu tür mağazalardaki stand görevlileri neden hep kasıntı olur ya sanki genetik,ve bazılarıda inanılmaz derecede ukala!!?

  2. Ahmet Soyarslan dedi ki:

    Müşteri hizmetleriniz sıfır maalesef, geliştirmeniz değil, sıfırdan başlamanız lazım.

  3. Haqy dedi ki:

    Dükkan sizin galiba

" Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni MediaMarkt mağazasını okurlarımızla açtık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "