Okunma

Yeni Meizu 15 Plus Görselleri ortaya çıktı!


17 Şubat 2018 Cumartesi 15:00
Yeni Meizu 15 Plus Görselleri ortaya çıktı!

Meizu’nun yeni amiral gemisi akıllı telefonu Meizu 15 Plus, yeni görseller ile tekrar gündemde. Bakalım ortaya çıkan bu görseller cihazın hangi özelliğini ortaya çıkardı?

Yeni Meizu 15 Plus görselleri!

Bugün Meizu için aksesuar üreten bir üreticiden 15 Plus için üretilmiş aksesuar görselleri sızdırıldı. Sızdırılan bu görseller cihaz hakkında birçok farklı ayrıntı barındırmakta.

Meizu 15 Plus

Zira daha önce iPhone X gibi tamen çerçevesiz bir ekrana sahip olacağı sanılan Meizu 15 Plus, aslında günümüz trendine uygun olarak 18: 9 en-boy oranına sahip dar çerçeveli bir ekran ile gelmekte. Ayrıca yine görsellerden anlaşıldığı üzere cihaz USB Type-C türü bir bağlantı noktasın kullanmakta.

Meizu 15 Plus

Görsellerde en dikkat çeken özellik ise cihazda, Sony model akıllı telefonlardakine benzer yan tarafa konumlandırılmış bir parmak izi tarayıcısının oluşu. Markaların birbirine özellik veya tasarım anlamında yakın çalışmalar yürüttüğü bilinen bir gerçek. Ancak bu tarz bir uygulamanın ileride patent davasına yol açabilmesi olası.

:: Siz bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Yeni Meizu 15 Plus Görselleri ortaya çıktı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Meizu 15 Plus Görselleri ortaya çıktı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Meizu 15 Plus Görselleri ortaya çıktı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "