Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile!


15 Mayıs 2020 Cuma 17:30
Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile!

Tesla, Model 3’ü güncel tutabilmek için birkaç araç içi yenilik üzerinde çalışmaya başladı. Çin’deki üretimine başlayan Tesla, yeni Model 3’e dikkat çeken özellikler eklemiş. Üretimden yeni çıkmış modeller şu anda Çin’deki showroomlarda sergileniyor. Yeni özellikler Tesla tarafından resmi olarak duyurulmadı. Ancak, Şangay’daki bir Twitter kullanıcısı yeni Tesla Model 3’ün yeni özelliklerini açığa çıkardı.

Yeni Model 3 USB Type-C portuna sahip olacak!

Yakın zamanda ABD fabrikasında da üretime başlayacak olan Tesla, Model 3’e üç yeni USB Type-C bağlantı noktası ve bir kablosuz telefon şarj pedi ekleniyor. Bu kablosuz şarj pedi, satın alımdan sonra dışarıdan temin edilebilerek kullanılabiliyordu. Ancak Type-C portları için böyle bir şansınız bulunmuyordu.

Tesla’nın, Model Y ile benzer olanaklar sunmak için Model 3’ü güncelleme hamlesi, iki aracın benzer fiyat noktalarına oturması ve aynı platformu paylaşması göz önüne alındığında çok mantıklı bir hareket.

Tesla Model 3 gelişmeye devam edecek!

Tesla, Model Y’de ilk defa ısı pompası sistemini devreye almıştı. Bu sistem kışın aracınızın içini ısıtırken pillerden çekilen enerjiyi en aza indiriyor. Bu sayede soğuk havada otomobilinizin menzilinde bir kayıp yaşamıyorsunuz. Bu gibi yeni özellikleri de yeni Tesla Model 3’lerde görme şansımız var. Tesla’nın Model 3’teki satış başarısını koruyabilmek için yaptığı hamlelerin sonuçlarını 2020’nin son çeyreğinde görmeye başlayacağız. Ayrıca Tesla Model 3 geçen sene 367.000 rekor satış adedine ulaşmıştı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile!”

 1. Anonim dedi ki:

  Bizim 2027 de çıkacak yerli millimiz bize yeter

 2. Anonim dedi ki:

  USB Type-C girişi yoksa alınmaz abi artık araç birde RGB yok hala oda olması lazım ki o zamana alabiliriz.
  Sanki çok ihtiyaç o kabloyu oraya sokup telefonu şarj etmek 😀

 3. Anonim dedi ki:

  Macbook Air’den çok var

" Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Yeni Model 3 geliyor! 3 USB Type-C girişi ile! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "